Erkekler, kızlarda hoşunuza giden davranışlar nelerdir?

Erkekler, kızlarda hoşunuza giden davranışlar nelerdir?

Bir kızın ne söylemesi ya da ne yapması hangi davranışı hoşuna gider hangileri hoşunuza gitmez?

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• erkekler sözünden gözünden çıkmadığı sürece her kızı severler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ufak ve basit şeylere trip atılması.

Ve özellikle de kızların yanlış anlamış oldugu şeyleri bunu mu demek istedin diye sormaması

0|0
    0|0
  • - Mutfakta, nağmeli nağmeli Türk Sanat Müziğinden örnekler vermesi

- Saçlarını savurarak yürümesi

- Pazar sabahı benden sonra uyanıp, evin içinde darmadağın gezinmesi ve akabinde evde bebek kokusu esintisi oluşması..

- Sinsi olmamaması

- Konuşurken gözümün içine bakması. Kısaca gözlerim ile anlaşabilmem..

- Müzik zevkinin iyi olması.

1|0
    0|1
    • snde cok sey ıstıyorsun ama ablacım ya :))

• Ne ablası? Yok abla demem ben sana..

İyi oku bak! Aslında hiç bir şey istemiyorum.. :)

• bakımlı olması ve her durumda güleryüzlü ve pes etmeyen bir yapıda olabilmesi

0|0
    0|0
  • doğal olması (yapmacık olmaması), kim oldum delisi olmaması, biraz akıllı ve düşünerek davranışlar sergilemesi... birde bireysel değilde artık ikiyiz gibi beni de düşünmesi..

0|0
    0|0
  • sırnaşık ve sacma olmayan herşeiii hoşumöa gider.. hatta soylemesin baksın gozlerimin içine, ben oradan anlam cıkarayım ne demek istediğini

0|0
    0|0
  • Önceki yorumlarda olduğu gibi boş boş seylere triplenmesin aklı basında Zeki olsun yeter gerisi hep gelir zaten .

0|0
    0|0
  • Amaç dışı hiçbir atraksiyona girişmesin yeter...

0|0
    0|0
  • gözlerime bakması benim için çok değerli bişeydir...

fazla hesaba çekmesi ise bunaltır... sebebi bile olur

0|0
    0|0
  • güleryüzlü sevimli olsun, beni daraltmasın, en az benim ona ettiğim kadar bana iltifat etsin yani varsa böyle bir kız süper olurdu :)

0|0
    0|0
  • yanımda mutlu olduğunu hissedeyim

0|0
    0|0
  • sıkan bunaltan kızlardan hoşlanmam her dakika her an telefonda konuşmak isteyen kılardan hoşlanmam

0|0
    0|0
  • benle konuşurken gözlerimin içine odaklanması ve yaptığım espirilere gülen bir kız hoşuma gidiyor...

0|0
    0|0
  • Benim ona verdiğim önemi onunda bana vermesini.Bazen bir canım demek bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hep sen en iyisini bilir de, hiç kıskançlık yapma, sözünden çıkma, karışma süpermenim de egoları tavan yapsın.. öyle iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...