Gaz odalarını ve ölümleri anlatan Nazi film önerileri verebilir misiniz?

arkadaslar nazilerle ilgili bircok film var fakat izleyen varsa bilir grey zone tadında daha cok toplama kamplarında gecen bir film arıyorum yardımcı olur musunuz

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Belki isteğin gibi değil fakat yine aynı konuda sonunda gerçekten ağladığmı bir film The Boy In Striped Pyjamas mutlaka izlenmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• THE NAZIA WARNING FROM HISTORY

adlı bbc yapımcı firmaya ait belgesel serisini tavsiye ederim, gerçek şahısların tanıklığı, canlandırma sahneleri, döküman ve tüm kamplar, esir sevkiyatı, engelli çocukların katli, kampların maliyet hesaplarına kadar çok detaylı ve izlenebilir bir belgesel serisi

0|0
    0|0
  • Gaz odaları , işgence gibi konular ağır basan bir film , belgesel bilmiyorum fakat 2.dünya savaşını güzel bir şekilde anlatan bir belgesel izlemiştim geçenlerde.

Kıyamet - 2.dünya savaşı adı altında 6 bölümden oluşuyor.

Youtubeden izlemiştim sende sırasıyla izleyebilirsin istersen gayet güzel bir şekilde anlatmışlar :)

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Gerçekten Naziler Yahudileri yakmak için o lüks kampları inşa etmişler midir sizce?

Ben sanmıyorum ama neyse. Schindler's List var benim bildiğim

0|0
    0|1
  • çok fazla film var. oradaki görüntüleri ve yaşananları gördükçe dünyadan ve insanlığımdan utanıyorum. ne yıllar geçmiş allah ım ağlıyorum

0|0
    0|0
  • schindler's list tabii ki.

0|1
    0|0
  • max manus

0|0
    0|0
  • Schindler'in Listesi

0|0
    0|0
  • Schindler'in Listesi.

0|0
    0|0
  • sadistmisin sen şirinler filmini izle :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...