Galaxy note 2 mi s3 mü?

İphoneden vazgeçtim.Bu ikisi arasında karar veremiyorum.Note 2'nin ekran olarak daha büyük olması sorun yaratır mı?Kullananlar varsa memnun olup olmadığını yazarsa çok sevinirim.Teşekkürler şimdiden.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ne Samsung, ne Htc, ne ıphone ne de nokia tek tavsiyem SONY XPERIA Z

1|0
    0|0
    • Kullanıyor musun?

• Tamam çok teşekkür ederim

• Rica ederim. Yalnız şunu bilmeni isterim herkesi telefon denildiğinde aklında bir kalıp oluşmuş nokıa,samsung,ıphone ya da htc oysa sony yıllardır elektronik sektörünün içinde ve tam tanınmadığından dolayı şuan piyasa da çok iyi özelliklerde telefonları var. Bir dene :)

Erkekler Ne Diyor 6

• note 2 bende iphone alıcaktım vazgeçtim memnınum +

banada büyük geliyordu o yüzden sevmiyordum note 2 yi ama kullandıktan sonra alışıyorsun normal telefon sana küçük geliyor :)

1|0
    0|0
  • Note 2

1|0
    0|0
  • LG Optimus G Pro.

1|0
    0|0
    • Bunu bir arkadaşımda önermişti hatta dün aldı.Ama onda da boyut sorunu var fazla büyük geldi bana

• Yolculukta iki saat falan yoğun kullanmıştım, %20 azaldı. Çok iyi veya çok kötü değil anlayacağın, bu düzey için normal.

• İyi o zaman

• nokia 3310 ;) güncellemeymiş program yüklemeymiş virüs girdi derdi felan hiç bişe yok :)

0|0
    0|0
  • Note 2

0|0
    0|0
  • Note 2 daha iyi sorun yaratmaz büyük olması sana erkeklerde biraz daha zorda sende hiç sorun olmaz :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...