Burçlardan anlayanlar ya da ilgilenenler bakabilir mi?

Ben koc burcuyum , koc burcunun özellikleri nelerdir birde koc ve yengec anlasir mi ? Ya da kocla hangi burclar anlasir vs vs :)

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Öncülük ve macera ruhu. Girişkenlik. Adam yönlendirme. Hedef belirleme özelliği. Yüksek Enerji. Engelleri aşabilme yetişi. Sınırlamalardan nefret. Liderlik. Dürüstlük. Hazır cevaplık. Canlılık. Egoizm. Kararları yıkmak. Kendini öne sürmek, ileri-ye çıkartmak. Alaycı, isyankar. Sabırsız. Saldırgan. Hiddetli. Ani çıkışlar. Yengeç burcu sizden çok farklidir yinede bu iliskinin gelecegi sizin tutumunuza bagli olacaktir.Yengeç köklerine ve ailesine çok baglidir siz ise dis dünyaya aitsiniz.

Siz risk almayi sever, yeni girisimlerle kendinizi denemek istersiniz. Yengeç ise saglamcidir, sizin atilimlariniz onu ürkütür. Sizin diger insanlar gibi maasli bir iste çalismamaniza sasirmaktadir. Koç burcu bir sirkette çalisiyorsa bile kendi isinin basina geçme planlari yapiyordur. Firsatini buldugu anda özgürlügüne yelken açacaktir.

Yengeç burcu Koç'un neden evde oturamadigini merak ederken, Koç ise Yengeç'in basari hakkinda hiç bir sey bilmedigini düsünür. Koç, Yengece basari için onun hayal bile edemeyecegi kadar çalisma, çaba, zaman ve dikkat gerektigini haykiracaktir. Yengeç'te de biraz hirs vardir ama hiç bir zaman sizin isinize olan düskünlügünüzü anlayamayacaktir.

Farkliliklarinizi asabilirseniz, Yengeç ile hayal bile edemeyeceginiz sicak bir yuvaniz, mutlu bir ev hayatiniz olacaktir. En büyük mutlulugu evinde bulan Yengeç çok iyi bir es ve anne-babadir. Onunla sik sik aile ziyaretleri yapabilirsiniz, aile baglarinizi güçlendirmek için buna katlanmalisiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 5

• bencil bir burçtur hep ben hep ben ilgi odağı olmaya bayılır ama iyi dostturlar, birazda kıskançlar koçlar

0|0
    0|0
  • bırakın bu işleri valla ya herşey bitti iş burçlara mı kaldı ohoo

0|0
    0|0
  • Yengeçler değer verdikleri için herşeyi göze alır ama gözünden düşmemen lazım.

0|0
    0|0
  • Koç en iyi aslan ve yayla anlaşıyor diye biliyorum. Ama belli olmaz, isterse yengeçle de anlaşabilir bence.

0|0
    0|0
  • yengeç le kimse anlaşamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...