Erhan Güleryüz ve sanatçı kimliği hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Bir Ayna ve Erhan Güleryüz hayranı olarak,

Erhan Güleryüz'ün : "Ben sanatçı değilim, ben olsa olsa bir müzisyenim, çalıp söylüyorum" demesindeki ağırbaşlılığı alkışlıyorum.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• geçen günler bi yerde onu canlı görüp dinleme fırsatım oldu.sesi ve yorumu çok güzel ve etkileyiciydi.ayrıca şarkılarının güzelliğinden bahsetmiyorum bile.çok mütevazi biri,sıcakkanlı.ondan ancak böyle bir söz duyabilirdik.şarkıları,yorumu ve bu sözüyle bir alkışta benden..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hakikaten bende alkışlıyorum bu düşüncelerinden dolayı nedense o camia da olupta sanatçı kimliğine büründüğünüü zanneden kişiler bu adam kadar cesur değillerdir.

0|1
    0|0
    • Hak edilmeden ya da erişilmeden elde ettiklerini sandığı ünvanlar, çok çabuk düşüyor üstlerinden. Halbuki Erhan Güleryüz gibi yaptıkları en iyi işi ünvanları olarak kabul etseler, herşeyi yitirseler ve unutulsalar dahi, haklarında, yahu bu adam iyi bir müzisyendi, ya da şarkıcıydı denir.

Bu da dediğin gibi bir hazım ve cesaret meselesi. Olduğun gibi görünmek..

Kaldı ki Erhan, bu açıklamasıyla sanatçı olabilmiştir gözümde.

• Şarkıları ile aram pek yok ama güzel laf demiş.

0|0
    0|0
  • Geçenlerde magazin programında gördüm ,garipsedim.

0|0
    0|0
  • evet bence de müzisyen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şarkıları güzel yorumları güzel i magazin derdi yok çok takdir ederim .

0|0
    0|0
    • Magazinel değil evet. Özel yaşamında dikkatli ve kendi iç dünyasını kirletmeden koruyabilen biri. Magazinel olmamak için yaptığı birçok şey vardır belki, bunlardan bir tanesi de gözlük takması.

Bunun nedeni, çoğu kimsenin eleştirdiğinin aksine, ünlü kimliğinden dışardaki kendi özel yaşamına döndüğünde farklı olabilmek için.

Gözlüğü sadece sahnede ya da ekran karşısında takıyor.

• erhan güleryüz'ü ve müzisyen kimliğini takdir ederim ama ezelden aynakolik olarak diyorum ki ayna bozdu kendini hacı :D

0|0
    0|1
  • Erhan güleryüz'ü bende çok seviyorum o gerçek bir sanatçı ayna grubu bir bütündü bence diğer eski üye de iyiydi ama soru erhansa iyi bir ses iyi bir şair şiir okumasına bayılıyorum şarkı sonlarında erhan güleryüz iyidir o gerçek bir sanatçıdır

0|1
    0|0
  • güzeldir yılların eskitemediği efsane biridir bence kendisi

0|1
    0|0
Yükleniyor...