MISIRDA KATLIAM!!!!!!!!!

Misirin bu hale gelmesine tuzak kuran israil birinci derecede basta gelmiyormu?nedeni misirin tutuklu baskani türkiye ile el ele verdigi icin tüm dis devletler basta israil avrupa birligi amerika bu hale getirmedimi siz ne dersiniz?yorumlarinizi bekliyorum

Güncellemeler:
bilenler bilir misirin tutuklu cumhurbaskani türkiye ile cok SIKI diyalog icindeydi,eger misirda türkiye gibi güclenirse bizim vay halimize diye korkan simdiki seyirci devletlerin bir tuzagi bu,allah

yardim etsin misir halkina ins basariyle cikarlar bu batakliktan

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• israil kesinlikle turkiyeden korkmuyor,turkiyenin en buyuk avantaji Bolge de iyi bir laik ulke ornegi olusturmasiydi akp onu da yok etti.israil gibi guclu bir ulke bizden niye korksun?gormek istemedigimiz gercekler var.ayrica misirin bu durumda olmasi elbetteki Israil icin menfaat sagliyacaktir ama elimizde bunu israil yapti diyebilecegimiz kesin bir kanit yok.islam dini sadece din degil siyaset.ve bu siyasi islam anlayisindan artik araplar da cekiniyor.musluman kardesler gibi kati kurallari olan bir cemaati araplar bile istemezken israil niye istesin.

0|0
    1|0
    • elbette elimizde delil yok ama amerikada ermeni lobisini gözden kacirmamaliyiz,amerika sirf israili korumak icin ses cikarmiyor misir darbesine,israil türkiyeden korkmaz cünkü elinde uzaktan kumandali silahla güclü,ama dünyada en korkak yahudilerdir,o yüzden silah üretmeye devam ediyorlar

• elbetteki oyle,yahudiler tarih boyunca asagilanmislar.size katilyorum bu konuda korkaklar ama gucluler.turkiye amerikadan tamamen bagimsiz bir sekilde misirla birlesir diye mi dusunuyordunuz?

• vi ii ivi ivi ivvii i

Kızlar Ne Diyor 3

• hea herkes türkiyeye karsi, tayyibi yikmaya calisio israil ile abd. o yüzden tayyosu bop esbaskani yaptilar.

türkiye misir ile el ele verseydi burdan milleti galeyane getirecek aciklamalar yapmaz muslim kardesleri silahlandirmazdi.

türkiye herzaman abdnin yaninda yer almistir yine onun yaninda.

0|0
    0|0
    • İktidar değişmedikçe hep abd'nin yanında olacağız maalesef

• Hayır , ortak düşüncemiz kapitalizm ve abd'den kurtulmak. Ben ona göre konuşuyorum.

• Ben ırkçılıktan ziyade , korporatizmden dem vurdum. Korporatizm , kapitalizm ve gelir eşitsizliğinden kurtulmanın en iyi yolu. Nsdap bunu güzel uyguladı ve ülke kısa sürede gelişti

• Haklısınız. Ne zaman müslüman ülkeler el ele verir, orda ortaya çıkar darbe fitnesi. O zaman göbek atar İsrail çetesi !

0|0
    0|0
  • Bir yerde bir pislik varsa , mutlaka onun arkasında İsrail olur zaten

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim bence mursinin indirilmesinin sebebi..filsitili kardeşlerimize yardım etmesi..dünyanın lanetli ülkesi israil bundan çok rahatsız oldu..ve dolaylı olarak batı ve amerikada razı geldi..burda ben türkiyenin duruşunu destekliyorum..şerefli ve haysiyetli

0|0
    0|0
  • Bu katliam sayılmaz.

Sadece temizlik yapılıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...