Neden kabul etmiyorlar?

Çevremden kızlara teklif açtım hiçbirinden olumlu bir cevap alamadım bazıları kardeş bazıları arkadaş ayağına bağladı. Çevremdekiler (akraba, arkadaş falan) yakışıklı biri olduğumu söyledi ilk önce beni teselli etmek için söylediklerini düşündüm ama girdiğim yabancı ortamlardan da aynı tepkiyi aldım. Kızların beni böyle terslemesinden çok acizim hatta çoğu zaman acı dolu şarkılar dinler efkara bağlarım :) ama işler yolunda gittiğinde keyf benim keyfim. Lütfen yardımcı olun ne yapabilirim neden kabul etmiyorlardır?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Tak diye edersen olmaz . Odun erkek profilisin resmen . Yakışıklı ol olma odunluk yaparsan kimse bakmaz sana . Kızı gözüne kestir , arkadaş ol , dost ol sonra da bir gün sakincene öp işte basit :D Sonrası sevgili işte .

0|0
    0|0
    • Ama kestirdiğim kız ya beni hemen terslerse bu tipler çok var :)

• iyi bunu yapacam :) teşekkür ederim

• Önemli değil .

Kızlar Ne Diyor 1

• Once gormem lazm merak ettim :D:D olay bazen tipte bitmio davranışlarda ağır olmalı bazen bakarsın Allahım ne kadar yakışıklı ya tanışmalıyım falan ama tanıyınca çocuk gibidir kenedene guveni yoktur falan (ornek veriyorum) kızlarında snde hoşuna gtmeyen çekmeyen bşy olmuştr

0|0
    0|0
    • İşte bazende bunu düşünüyorum çok ağır olduğumdan mı bunlar oluyor diye :)

• bilemiyorum onu da kendin bulcaksın :D

• Ozguven meselesi dogru yakisikli degilim ama ozguven eksikligi yuzunden cok kaybettim

Erkekler Ne Diyor 7

• Teklif açmak? Elini açar gibi...

Kızları kar, yeniden dağıt... :)

1|0
    0|0
  • aynı dert bendede var ne yaparsam yapıyım olmuyo.. :( kızlar nedense hep fırlama erkeklerle çıkıyolar..

0|0
    0|0
  • birader ne tekliifi Allah aşkına sec bırını bır yerlere davet et tanısmak ıstedıgını soyle gıdıp benımle cıkarmısın dersen tabı kabul etmezler

0|0
    0|0
  • eninde sonunda biri kabul etçektir

0|0
    0|0
  • yakısıklılıkla alakası yok bana kalırsa

0|0
    0|0
  • Kısmet değilmiş demek ki, sabret :)

0|0
    0|0
  • Açık arttırmada ürün almıyorsun mk tek tek teklif et her birinde daha deneyimli olursun.

0|0
    0|0
    • Her kızada teklif açılmaz ki

Yükleniyor...