Sizce en iyi mühendıslık hangısı??

soru bu ayrıntıları ve gerekcelerıyle yazarsanız sevınırım her yonune gore hangısı

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• ben ziraat mühendisliği okuyorum. insanlar yaşadıkça tarıma her daim ihtiyaç vardır.

0|0
    0|0
    • iş imkanı nedir?

• arkadasım okuyor onada bır sorayım

Kızlar Ne Diyor 7

• sewdıgnız meslek her daım en guselıdır utucu bıle olsan sevıyorsan o ıs senın ıcın dünyanın en gusel ısıdr sadece vasıfsızdr ama .((( nerde ve hangı ısle kendını mutlu edceksen ve kendını neyde hayal edıyorsan onu secccc arkdsm

0|0
    0|0
  • inşaat bırde dıl varsa süper 3 4 tane dıl olmalı yoksada edınılmelı yakınım yurt dışında ypyr 7 dılı var vede gayette gusel yasamı..memnunda ama son karar sıızn

0|0
    0|0
    • bilgisayar ıstıyorum ben ama herkes olumsuz soyledı :( ıssız kalmaktan korkuyorum

• sewerek yaptıktan sonra ıssız kalmazsnz sevdgnzve ıstedgnzıı ypın ozmn bence yınede son karar sızın

• endüstri diye düşünüyorum iş alanı çok geniş

0|0
    0|0
  • İnşaat. Ne iş yaptıkları net belli olan tek mühendislik

0|0
    0|0
  • Kesinlikle insaat diyorum

0|0
    0|0
  • mühendisliğin iyisi mi olurmuş cıks

0|0
    0|0
    • iş bakımından rahat ıs bulma vs bu cok onmelı benım ıcın

• aldanmaa yok öyle bişey, öğretmen ol polis ol daha iyi derdin iş kaygısıysa

• neye aldanmayım ?

• inşaat en iyisi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gerekçe olarak deniz ulaştırma işletmede çok iyi para var farklı mekanlar görürsün farklı kişilerle tanışırsın başlangıç parası 8 bin tl 5 yıl sonra 22 bin tl sınavlarını verebilirsen

0|0
    0|0
  • ben elektirik elektronikteyim fakat en iyisi yşadığın yerden ve sevdiklerinden uzakta kalabiliyorsan deniz ulaştırma işletme mühendisliği 2 puanla kaçırdım belki sana kısmet olur

0|0
    0|0
    • ilk defa duydum bu bolumu devlette var mı?

• var tabi , itü de ,dokuz eylülde katü de ,istanbul üniversitesinde var , itüdeki amerikaya gönderiyor ama 1 kişiyi onu tercih et işe ünivversite 3. sınıfta başla benden sölemesi

• bende otomotiv mühendisliğindeyim

0|0
    0|0
  • makina mühendisliği istemişimdir hep .

0|0
    0|0
  • pc,elektrik ve endüstri...

0|0
    0|0
    • pc nedır abı Allah askına hem 2 secenege ındırdım bana tek ve net olmalı

• biliyorum bıl elektrık alt dalı olarak acılmıs bazı derslerı ortak ama elektrıkten bılısım sıstemıne gecenler oluyormus sıstem cok sacma arkadas

• mühendislik bilimi bilgisayar üzerine inşa ediliyor her mühendislik dalı bilgisayar derslerini görüyor ayrıca farklı mühendislikler ortaya çıkıyor teknoloji çağı...

• endüstri mühendisliği. her sektörde ben bu işten anlarım şeklinde çalışabiliyorsun :)

0|0
    0|0
  • makina ve endüstri mühendisligi bitirdim almanyada.(Wirtschaftsingenieurwesen-Maschinenbau) hos bölüm.

0|0
    0|0
    • ee ? iş imkanları nasıl kamuda ya da ozelde dıgerlerıne gore ne avantajı var yılda ne kadar muhendıs olıyor bunlarda kamu ?

• bilgisayara egilimin varsa merakliysan oku , isi bilmek lazim gercekten bilgisayar ayri bir dünya informatik egitimi alacaksin. senin yerinde olsam endüstri müh okurum düz, hepsinden iyi . insaat egitimi alan cok insan var.

• bilgisayar bılgım herkes kadar bı kodlama dılı falan bılmem,ınsaata gelırsek amcamım meslegı ama bılgısayar sıcak gelıyo iş ımkanları cok zormus ama

Yükleniyor...