Grup vitamini hatırlayan var mıarkadaşlar ?

link

Solisti Gökhan Semiz iz ve grup vitamini hatırlıyormusunuz ? 90 nın gençleri iyi bilir peki sizce neden klipleri hiç yayınlanmıyor ?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ara sıra hala mırıldanırım ;

İsmail bir tuhaf adamdır, üç kuruş için hesap sorandır

Uyanık geçinir amma yalandır, tüm mal varlığı cebinde olandır

Liseyi 6 senede bitirmiş, cin gibi çocuk bizim ismail

Neden bu kadar acele etmiş, aklını seveyim lan ismail lan ismail lan ismail lan ismail lan ismail lan ismail

Nur içinde yatsın Gökhan Semiz ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 8

• ismail bir tuhaf adamdır

üç kuruş için hesap sorandır

uyanık geçinir amma yalandır :D

evet çoğu şarkısı gül gül öldürüyor beni :D

ismail mutfakta biri mi var?

0|1
    0|0
    • unutuldular ama farkındamısınız ben o gün sırf mersinden kalktım gökhan semizin güngören mezarlığındaki mezarını ziyaret ettim içim cız etti mezar bekçisi sadece ailesinin annesi ve babasının geldiğini 11 senedir anne baba akraba dısında kimsenin ziyaretine gelmediğini söyledi

• düneminin ilk popüler sanatçılarından .

o dönemlerde de her kitleye müzik yapan biri değildi

şimdiki gibi hareketli ve slov şarkıları yoktu .akıllarda yer edinecek ve her anıldığında hatırlanacak

tarzı farklı idi .o dönemlerde ; kenan doğulu ,harun kolçak ,mustafa sandal ,ferda anıl yarkın gibi ses getiren bir sanatçı değildi .onun müziği farklı idi .grup olarak albüm yapması her zaman tanınır olmasına engeldi .

0|0
    0|0
  • Yoh miii yooooh miiii ellere var da bize yoh miii :)

1|1
    0|0
  • müzikleri tv de çıkınca günün en güzel dakikalarını yaşardım en sevdiğim ellere varda bize yok mi :D

0|1
    0|0
  • ellere varda bize yokmu :D

0|0
    0|0
  • onlar adı yanlış seçtileer panpa..tiplere bakınca vitaminsizler diyesi geliyodu insanların..

0|0
    0|0
  • Sek sek sekerek ismail

0|0
    0|0
  • Daha sabaha çok var gitme be yarim

Birak inadi seni gidi insafsiz zalim

Ne olacak bilemiyorum benim halim

Gel şu isi bitirelim sag saglim

link

ey gidi bu sarki ilk solo albümünün şarksi baska guzeldi gokhanli yillar genclik yillarimda vefat etti Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...