"Hayatıma büyük etkisi oldu" dediğiniz yerli/yabancı bir film veya dizi var mı?

"Hayatıma büyük etkisi oldu" dediğiniz yerli/yabancı bir film/filmler veya bir dizi/diziler var mı? Varsa sizi nasıl etkiledi?

2|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• İzlediğim her sinema yapıtından bir nebze etkileniyorum. Hepsi benim için özel.

Hunt For The Red October - İnsanlar idealleri peşinden koşmalılar.

V For Vendetta - Açıklama yapmak gereksiz.

Ice Age - Scrat'in azmini seviyorum.

The Legend of 1900 - Hayatın içindeyken bir çok şeyi ıskaladığımızı ve gerçekten uzaklaştığımızı düşündürüyor.

Fight Club - Ben, bu sisteminde ... Sistemi oluşturan bireylerinde ... sürekli küfür etmek istiyorum.

The Green Mile - Haatın anlamını tekrar hatırlatması adına ara sıra seyrettiğim bir film. Mr. Jingles ...

Dead Poets Society - Bize sunulan, öğretilen, gösterilen her şey doğru değil. Bazen doğru kalbimizin, ruhumuzun içinde saklı. Bizi özel kılan şeyler içimizde saklı.

Rain Man - Hatalarımızla, eksikliklerimizle de güzeliz.

LOTR Serisi - En küçüğümüz bile bu hayatta birşeyleri değiştirebiliriz.

Rocky - No pain no gain

Smoke - İnsanlığımızı unutmasak bu hayat çok güzel olacak.

Sponge Bob - Bu kadar saf ama bir o kadar da özel olabilen kahramanlar hepsi.

2001 : A Space Oddysey : Akıl ve zeka. Bakış açısı.

Schindler's List - Liam Nelson'a hürmetler.

Gran Torino - Clint Eastwood'u her zaman çok severim. Bu filmi de çok anlamlıydı.

Vertigo - Eski filmleri sevmeme neden olan filmlerden. Yine anlamlı ve düşündürücü bir yapıt.

Field Of Dreams - En özeli. Açıklama bile yapmaya gerek duymuyorum.

Şimdilik bu kadar yeterli olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Matrix, bilgisayar mühendisiysen her izleyişinde farklı bir tat verir, her defasında farketmediğin bir noktasını daha görürsün. Matrix 1 neredeyse kusursuz bir senaryoya sahip, hep hata arıyorum filmde ya şurada şunu unutmuşlar dermiyim diye ama hala bulamadığım tek film sanırım.

Ayrıca bazen reel dünyanın bile matrix den farkı olmadığını düşünüyorum mesela. Bir bakıma yaratıcı (eğer bir dine inanıyorsanız) bizleri dünyaya (matrix) yerleştirmiş ve aslında dünyada da hissettiğimiz herşey beynimizdeki elektrik sinyallerinden başka bişey değil. Filmle ilgili matrix e geri dönmek isteyip herkesi öldürmeye çalışan adama çok hak vermiştim mesela bu yüzden.

0|0
    0|0
  • ferdi tayfur yaktı beni

:)))

Nan film bir kere psikolojiye zarar, eleman bir kızı sever ailesinin yanına alır herşey güzel geçer lakin kardeşi kızın eski manitadır, ferdi iş için ıstanbula gider kardeşi de o ara kızı gene düdükler, ferdi bunu öğrenir ve önce kardeşi ölür sonra da kadını öldürür, paranoya sebebi :/

Cut.

0|0
    0|0
  • Yeşil Yol, Babam ve Oğlum, Dedemin İnsanları ilk aklıma gelenler..

Bir de çocukken Tom ve Jerry izleye izleye şimdiki gibi sessiz, sakin, ezgin olmuşum galiba :)

0|0
    0|0
  • akasya durağı / hayata küstüm.

1|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli, mutsuz oldugumda, ozgurlugun, ufak seylerin kiymetini aklima kaziyan filmdir. Senin ki nedir

0|0
    0|0
  • babam ve oğlum

babamı 5 yaşımda kaybettim ondan dolayı etkilendim

1|0
    0|0
  • 3 idiots. Babam ve oglum.

1|0
    0|0
  • The walking dead :D odamda 2 gün yetecek erzakla uyumaya basladım :D

0|0
    0|0
  • rise of evil panpa..

0|0
    0|0
  • The Notebook

0|0
    0|0
  • film:can dostum,cesur yürek

dizi:acı hayat...

0|0
    0|0
  • türk dizisi Ezel i çok beğenmiştim. hayatıma yeni bir sayfa açıp zengin olmak güçlü olmak gibi vs şeylere özendim eze gibi... en beğendiğim film ise yüzüklerin efendisi üçlemesi.

0|0
    0|0
  • hababam emenike.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilk izlediğimde titanic'in etkisi olmuştu. bilmiyorm ama çok etkılendımm aşklarndan ölümlerden falan

0|0
    0|0
  • öyle bir gecer zaman ki kendimden ilk kez birseyler buldugum bir diziydi ama Ali kaptan Aylin diziden cikinca izleyesim kalmadi eski tadi yoktu Ali kaptan kavgalari pismaliklari... aylin<3soner aski yok artik maöesef

0|0
    1|0
  • The L Word ( Dizi )

2|0
    0|0
  • bay evet diye bir film vardı Jim Carrey başrol oyuncusuydu. O filmden olumlu olmanın, hayata olumlu bir şekilde dönüş yapacağını öğrendim... O filmden sonra daha az hayır diyorum niyeyse :)

0|0
    0|0
  • 3 idiots

1|0
    0|0
  • her umudunu kaybetme yi izlediğimde bende böyle azimli olcam diyorum sonra geçiyo.

0|0
    0|0
  • Varda saçma sapan birşeydi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...