Film önerisinde bulunabilirmisiniz??

merhaba bana su dertlı zamanımda destek olucak ızledıkce hırslanacagım kendı hıkayem ıcın yol gostercek bır fılm soylermısın?

Güncellemeler:
Hansel & Gratel dıyen kamıller var dıgerlerı ıcın tesekkur ederım fılm onerısı basarıyla ılgılı olmalı
Çok çok ozur dılerım gercekten bır arkadas ıstedıgı ıcın yazıyorum derdın ne dıye sormus

hastayım cok hastayım hemde,sacma bır sehırde sacma bır bolume gıderık dahada bıtırdım kendımı saclarım dokuldu. hafızam sıfırlandı hıc bır seyı eskısı gıbı bıseyı hatrlayamıyorum cok dıkkatımı cekmesı lazım dıs etlerım curudu vucudumda b12 ve demır depoları sıfırlanmıs ve eskısı gıbı olamıyorum bunlara ragmen sınavlara hazırlanım su lanet yerdın her ısmı aklıma geldıgınde kufur ettıgım sehırden kurtulmak

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben duygusal bir anımdaydım filmin sonlarına doğru höngğr höngür bağıra bağıra ağladım :(

Yine de sen bir erkeksin verilecek mesajı ağlamadan da anlayabilirsin izlemeni şiddetle tavsiye ediyorum.

Filmin adı:HACHICO

0|0
    0|0
    • Erkegım ama duygusalsa aglarım ben ıcımde o kadar sey bırıktı kı

• Ağlamak gençleştirir beyin fonksiyonlarını yeniler diyorlar kesin izle.

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah yardımcın olsun :)

0|0
    0|0
  • Efendim

leon fılmını ve ömer muhtar fılmını ızleyın

0|0
    0|0
  • Selam.Hırslanırsın.

0|0
    0|1
  • run Forrest run! Forrest Gump :)

0|0
    0|0
    • zeka konusunda sıkıntım yok pek bagdasmaz benımle

Erkekler Ne Diyor 3

• Hansel & Gratel

0|0
    0|0
  • ATP İZLE BENCE

0|0
    0|0
    • ders anlatım vıdeoları cıkmasın la :D

• 2 gundur korku olum fılmı ızlıyom bugun duygusal lazım :D

• DUYGUSALLA KORKU KARISIK İZLERSEM SICAK KALPLERİ ÖNERİRİM İSMİNE BAKMA ÇOK ROMANTIK BİR FİLM KESIN İZLE PİŞMAN OLMASIN İZLEDIKTEN SONRADA BANA SÖLE BEGENDİNMİ ÇOK GÜZEL KESİN İZLE

• Derdini söyle de ona göre film bulalim

0|0
    0|0
    • Allah yardimcin olsun ins düzelir hayatin...never back down diycem ama uyar mi bilemem

• boksu bıraktım bu aklıma getırır sımdı salla :(

Yükleniyor...