Arkadaşlar en kolay sekılde yabancı dıl nasıl ögrenılır

Arkadaşlar en kolay sekılde rusça ögrenmek ıstıyorum ama ne yapmam gereklı yardımcı olurmusunuz 50 kelıme bılıyorudm neredeyse yarısını unuttum

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok komiksin o kadar kolay olsaydı 4 kez Ukrayna ya gittim öğrenmeyi denedim orada 11 senedir yaşayan kişi bile enaz 2 sene kursunu ve 2 sende buralarda konuşarak pratik yapmazsan öğrenemez öğrendiğini de unutursun dedi. 10 gün evvel gelmeme yakın kızın biri 3 cümle öğretti ertesi gün unuttum. Ayrıca sen rusçayı ne yapacaksın rus müşterilerin mi var anlamadım :)))

0|0
    0|0
    • Ben sadece kıtaptan kendı başıma

fransızca 70 kelıme- ıtalyanca -10 kelıme- Ma dılınde-30 - rusca 50 kelıme uzerı- bılıyorum bu kapasıteye baglı ıngılızcem orta kendınızle karıstırmayın kımseyı

• Mesaj yazayım!

• Dediğim gibi Arkadaşım 5 senedir orada yaşıyor kitaplar sadece geçici hafıza oluyor konuşmazsanız zor. rusça kurslarına gidersenin size başlangıç olarak 1 sene bile yeter ama sizin zamanınız ne kadar onu bilemiyeceğim!

Erkekler Ne Diyor 15

• Yabancı kıtap okuma ve alt yazılı fılm dızı ızleme ıle.

0|0
    0|0
  • Bol bol pratik ve gramer altyazisiz yabanci dizileri izlemendede fayda var

0|0
    0|0
  • Ankara'da Rus konsolosluğunun orda bir çevirmen bayan vardı. Zaten bir tane var, sorsan gösterirler hemen. O kadın aynı zamanda özel kurs veriyor. Ordan yardım alabilirsin. Oğluyla beraber çalışan bir bayandı. Eski eşim Rus olduğu için biliyorum. Ankara'ya falan gittiğimizde bütün işlerimizi o bayan yapıyordu.

0|0
    0|0
  • koly öğrenme kitap ve cd leri var birde o dilde tv izle bunları calışırken

0|0
    0|0
  • Ögrenmek istedigin dili yerinde ögrenmek en kolaydır yanındada türkce bilen olmucak zorunluluktan istemeye istemeye ögreniyor insan :)

0|0
    0|0
    • Bu çok dogru ama malesef turkıyedeyım :D rusyada degıl

• cok dogru efendım kıtaplardan kafam ıyıce karıstı

• Bilen ve yanında olmuyan canlı kanlı birinden ögrenmedigin sürece her zaman eksiklerin hataların ve yanlıs anlamaların olur o yüzden bir an önce birini bul kursa filan git ögrenmek istiyorsan :)))

• Ben Almancayı en başından öğrenmeyi ve ingilizcemi ilerletmeyi istiyorum ama bu işler Türkiye'de olmuyor maalesef. Rusya'ya gidip öğrenmen en doğrusu.

0|0
    0|0
  • flim seyret daha çabuk anlarsın

0|0
    0|0
    • mantıklı canım

• Kendınızle grur duymalısınız efendım

• çinde işim dolayısıyla 5 yıl kaldım toksa nerden aklıma gelirdi çınce ogrenmek ama emin olun sizde başaracaksınız , size başarılar diyorum hanfendi

• antalyaya bekleriz... zira burda çok fazla rus var :) şakası bir tarafa bence bir dili öğrenmenin en iyi yolu pratik yapmak..rus bir arkadaş edinmek ya da zaten edinilmişse onunla pratik yapmak size vakit kazandırır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Basit bir gramer eğitimi alıp bolca dizi veya film izle.

0|0
    0|0
  • Busuu.com buraya bir göz at

0|0
    0|0
  • Yurtdışına giderek..

1|0
    0|0
  • acil sevgili.

0|0
    0|0
  • bir rus erkekle sevgili olmak en kestirme yol olsa gerek

0|0
    0|0
  • Gel bizim kursa öğretim knkai

0|0
    0|0
  • if you could understand me then would see how to learn while talking around world people o.O

0|0
    0|0
    • bıraz anladım yazını ama rusca gereklı bana :) az cok fransızca ve arapça bılmekteyım ıngılızce %30 az cok anlarım

• İngılızlerden ve almanlardan nefret edıyorum :) oyuzden rusca

• rusça çok zor bir dildir yalnız :) almanlardan nefret etme çok sıcakkanlı insanlardır geçen taksimde 3 alman tanıdım barda yan masaya otururken nereli olduğumuzu sordular sonra bir muhabbettir gitti ama görsen harikaydı bizim insanımızı ve istanbulu çok övdüler ve bunlar dünyayı gezen adamlar bence biz nasıl davranırsak onlar ona göre karşılık veriyor bence bu yüzden tepki göstermemelisin mesela bir ingiliz kız arkadaşım bile oldu 1.5 yıl :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya kursa ya da Rusya'ya git

0|0
    0|0
  • azim ve iyi bir kursa giderek

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım ingilizce altyazıyla kore dizisi izliyor ;) ve inan bana aksanları bile kapmış denemekte fayda var. eğer ingilizcen varsa sen de onun gibi yap ama yoksa türkçe de olur yani

0|0
    0|0
  • öncelikle öğrenmek istediğin dilin konuşulduğu bir ülkeye git orda kurslara git ruslarla tanış zaten gerisi gelir

0|0
    0|0
  • 1 ay rusyada kaldım 50 kelimeden fazla öğrendim bence rusyada öğren

0|0
    0|0
  • Bol bol çeviri yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...