Holiganlar Bursa - Beşiktaş maçı öncesi ortalığı karıştırdılar!

Şu anda size canlı canlı haber veriyorum. Arkadaşlar bursa da ortalık karıştı istanbul'dan da Beşiktaşlı taraftarlar geldi. Maç iptal. Babama ve sevgilime ne olduğunu bilmiyorum, ağlıcam. O kadar dedim gitmeyin diye.

Biber gazı ve şu sıkmışlar joplar ve satırlar havada uçuşuyo, birçok kişi yaralı. Her yer doldu, texas'a saldırdılar ve olan oldu texas'ta boş durmayınca çarşı çıldırdı.

Sizce bu yapılan taraftarlık mı, holiganlık mı? Neden maçı doğru düzgün arada bi söve söve izlemiyoruzda adam döve döve yapıyoruz? Daha maç başlamadan böyle oldu beşiktaşlılar çok kinli gelmiş İstanbul'dan nedir bu kin anlamadım ! Yaralayıp dövdüğünüz hatta öldürdüğünüz kardeşiniz, sizi aptallar! Bizim mahalle bile karıştıysa her yer karışır, offf off.

Sizce bu ne, neden bunu yapıyorlar ve daha önce bunlara maruz kalmış ya da geçmişte holigan(taraftar) olan kimler?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben kendimi bildim bileli statlardayımdır gs taraftarıyım ve doğduğumdan beri babamla birlikte tüm maçlara gitmişim gs bu sezon bu kadar kötü olmasına rağmen deplasman maçı dahi kaçırmadım ama bunların yaptıktıkları taraftarlık değil resmen holiganlık önemli olan saygı çarçevesinde bunun bir spor olduğunu anlayabilmektir.avrupada bir çok maçta cam bira bardaklarıyla millet maç seyrederken bizim ülkemizde su şişelerinin kapakları toplanıyor bu ne büyük ezikliktir ama attıkmı mangalda toz bırakmayız insanlıkta türkten üstün kimse yoktur şöyledir böyledir orda yaralanan bayanların çocukların hesabını kim vercek? hayvanlık diycem ama buda hayvanlara hakaret olck bnce bursada bjk de kümeye düşürülmeli hak olan budur bak bakalım bir daha hiç bir babayiğit buna kalkışabiliyormu? bu arada inş ailenden kimseye birşey olmamıştır mrk etme bir çok taraftar stada girebilmiş olaylar sonradan patlak vermiş...

1|1
    1|0
    • evet haklısın..ama bursasporlular yapmamış beşiktaşlılar çullanmış hatta dövmüşler çünkü bizimkiler beklemiyormuş kavga beşiktaşlılar hazırlıklı gelmişler bizimkiler hazırlıksızmış.tabi duman oldu ortalık ama bizimkiler bunu yanlarına bırakmicak ve yine kavga olucak.aklı olan beşiktaşlı gelmez inşallah.ben babamla maça neden gidemeyeyim bu holiganlar yüzünden ya? devlet malınada zarar veriyolar hayret birşey ya.holigan değil taraftar olunnnnnn diyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• Berbat birşey holiganlık sahada olan sahada kalmalı dışarda olay olmamalı aslında. Cünkü birini kesince pişman olmayan ve vicdanı olmayan kişi varsa resmen katil gibi bişeydir

1|0
    0|0
    • bencede insanlar içindeki katili maçta ortaya çıkarıyo gibi birşey

• 8taş taraftarının orda ne işi var? sanki yenseler bişey olacak? bursaspor onlara bilet vermekle büyük hata etmiş.ilk yarıdaki maçtan belliydi olay çıkacağı.inş.kimseye birşey olmaz.

futbolun bir spor olduğunu,maç izlemenin keyif veren bir aktivite olduğunu bazıları hala öğrenememiş maalesef.

1|0
    0|0
    • evet kesinlikle.beşiktaş buraya kavga etmeye gelmiş belli yaptıklarından.pencereleri kapadık şu an biber gazı eve girmesin diye.çok fenaa çokkk...

• Bursada artık beşiktaşlı olmak bile neden çok zor olsunki ada yapıcımı olmak gerek yıkıcımı.ayrıca şuan izlediğim programda gösteriyo olaylar tamamen polis ve bursa taraftarı arasında geçmiş.25 polis 9 bursa taraftarı yaralı.bjk taraftarını bölgeye sokmamış gösterdi otobüslerde bekliyorlar

0|0
    0|0
    • al işte.gösterilmek istenen kısım gösteriliyo.bursada yaşayan herkes herşeyin farkında.sonradan gelenlerdir onlar ilk olan kısımda olaylar çıktı.durduk yere niye polisle kavga etsinler

• Tamam bişey demicem şuan canlı yayında ibrahim yazıcı var herşeyi anlatıyor.

• ben telden aldım bütün haberleri sonra tv den izledim bizim gruba çarşamba tarafında saldırmışlar sonra kavga çıkınca polis ayırmış sonra polis taşlanmış alt taraf arap parkının orada da bursasporlular polise saldırmış valiye tepki olarak.haklıyken haksız durumadüşmüşler

• Beşiktaşlıları orhangaziden içeri sokmamış polis.olaylar bursa taraftarı ve polis arasında geçmiş.öyle veya böyle bu 2 takım taraftarı düşman birbirlerinin stadına sokmayacaksın.istanbulda denendi sonuç ortada.saçma bi sebepten dolayı yıllardır sürüyo bu düşmanlık

0|0
    0|0
    • hayır beşiktaşlılar saldırmış bizimkilere sonra bunları ayırmışlar polis iki tarafı ayrı tutmayı başarmış bursalılarda beşiktaşlılara saldıramadığından sinirlenip polise saldırmış

• Hımm ilk verilen haberde böyle izlediğim için söyledim.doğrudur gerçi al birini vur ötekine.geçen sene beşiktaş bursaya yattığında tamamdır bitti bu savaş dedim.dahada şiddetlendi yazık

• bence insanlar içlerindeki seri katili ortaya çıkarıyorlar maçlarda.maçları böyle kullanıyorlar.o yüzden ,iyiki diyorumki içimde bi seri katil taşımamışım hiç

• Onlar nasıl bir insandır ki kendi can güvenliğini sağlayan polise saldırırlar hayvanoğlu hayvanlar.

1|0
    1|0
    • valinin hatası ayrıca polis büyüttü olayı gerçekten burda olsan anlayacaksın.haklıyken haksız duruma düştüler böyle yaparak

• En büyük çarşı aleme karşı boş koyun bjk gibi taraftarı olan takım yoktur. Efendi olsunlar..

0|0
    2|0
    • güldürme beni :) bjk gs fb bunlar genel takım bs şehir takımı ve bir şehir takımıyken böyleyse bu taraftar dua edin genel bi takım değilmiş

• verdiğin - yüzünden kınıyorum seni.

bs miş boşkoysana azıttınız siz iyice..

fb almasın diye bjk ts gs verdi size gazı actı yolunuzu şimdide havanızdan geçilmiyo olayın aslı bu

yahu sen elinin hamuruyla erkek işine karışma

futbol da senin neyine abisi :))

ofside nedir hocamm...

• üsteki yorumuna + verdim alttakine - ünkü burda bjk li olarak bir başkaldırış gördüm ve kınadım.burda yapılcak şey değildi çünkü bu.

• Cinconlu arkadaşlar yorum yapmasın

0|0
    0|0
  • iki tarafın da taraftarı pis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• istanbul sosyetelerinin! taraftar adında yaptıkları holiganlıklar hatta holiganlık kelimesi çok kibar kaçıyor baya bi karıştı stada yakınım (sana bahşetmiştim) baya bi döküldüler adamlar sağlam gelmiş anlıcağın bunun adı nedir kulüplerin ismine sığınarak yapılan insan dışı hareketlerdir bunun adı canılıktır bunun adı şerefsizliktir kudurana hakkını texas tabiki vericek bu durum böyle kalmaz bidaha beşiktaşlılar bursaya nasıl gelcek orasıda muamma ne kinle geldilerse artık takıma gıcıksındırda karşındaki insandır onlar bunu algılayamamış

1|0
    0|0
    • Öbür sarışın arkadaş bu soruyu soran arkadaş işte :D

• gıtme ustune bıraz sakınlessın daha ortalık bıle yatısmadı o yuzden ıyıyım dıyosa sen uzulme dıye dıyordur bak en azından uçusan satırlardan bırı ona denk gelmemıs allaha sukur arar ılerleyen saatlerde senı anlatır herseyı ferah tut gonlunu

• eve gelmiş daha yeni...konuşçaz bakalım..

• sakin ol cnm inşallah bişey olmamıştır sizinkilere :(

1|0
    0|0
    • offf... :(( inşallah yaaa...bu yaptıkları ne anlamıyorumki...holiganlık resmen...şimdi haber aldım babam bi yerde mahsur kalmış biber gazına maruz kalmış kötü durumdaymış...

• hay allahh :(

• Umarım sorun yoktur canım. Ortalık düzelince ararlar sizi...

2|0
    0|0
Yükleniyor...