Kapat

İstanbul'daki metrobüs - metro inşaatlarında en son durum nedir?

o bölgelerde yaşayan gidip gelen arkadaşlar bilgi sahibidir lütfen paylaşır mısınız gördüklerinizi ? ne kadar kaldı ? nasıl gidiyor gecikme var mı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Her yer çamur içinde..

Mesela, Avcılar-Türksan arası bi geçit yapmışlar, yolun karşı tarafında kalan merdiveni daha yapmamışlar. ''Lan, bi karşıya geçeyim'' diye çıkıyosun geçite, karşı tarafa geçince bakıyosun merdiven yok, geri dönüyosun..

Akşam trafiği her zamankinden biraz daha kalabalık. Yan yollar berbat.Özellikle Esenyurt minibüsleri yüzünden, gaza abanıp, önde ne kadar araba varsa biçip geçme isteği uyanıyor durduk yere.

Parası olanlar, konumu güzel olan dükkanları kapmışlar. Her yerde bir tadilat. Hatta biri, iki katlı binanın içine züccaciye gibi bir şey yapmış, adını da ''AVM'' koymuş yol üstünde..

Disco, Avcılar'dan bildirdi..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• ben hergün okula gitmek için hacıosman-taksim metrosunu kullanıyorum ama benim oturduğum bölgeyede gelse süper olur ya yapılcakmış ama kim bekler 3 sene daha belki daha fazla

0|0
    0|0
  • avcılar beylikdüzü arası eziyetten başka bişey değil :/

0|0
    0|0
  • yalvarırım artık olsn hergun okula gtmek ıcın metrbs kullnyrm

0|0
    0|0
  • beylikdüzü hala darma duman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Anadolu yakasındaki çalışmalar biteli 2 3 ay oldu , mevcut hattı uzatmaya ne zaman başlarlar bilinmez .

0|0
    0|0
    • Beylikdüzü projesi bitince başlıyacaklar diye duydum.. Amaç tuzlaya kadar uzatmaktı sanırım otarafta da..

• Evet tuzlaya kadar uzatacaklar belki sonra gebze .

• Şubat sonu bitecekti kadir ağanın sözüyle..

En son 2 hafta öncesine kadar hep oralardaydı işim Bana martın sonunu bulur gibi gelmekte..

0|0
    0|0
  • aralık ayında gördüm daha çok var gibi bitmesine sanırım

0|0
    0|0
  • ben maclara gitmek.icn Altunizade den mecidiyekoy e gidiyorum ordan metroyla Aslantepe ye tam benim icin rahat durak cok yakin

0|0
    0|0
  • heryer rezalet istanbulda şuan

0|0
    0|0
Yükleniyor...