Nedir bu Türk düşmanlığı?

Bu dünya ülkeleri bence bizi cekemiyo avrupa.amerika basta zaten araplarda bir tuhaf ciddenbizi seven bir ülke söylersenize yok çünkü Türkün Türkten baska dostu yok bence ciddiyim yani

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı derecede Türkçü biri olarak şunu söylemek istiyorum öncelikle kendi ülkemizde aşırı derecede Türk düşmanları var bunun nedeni de zamanında aşırı sağlam koymamız.Benim bu sayfada 9 lw hesabım olmasına rağmen sırf bu sayfada ki Türk düşmanı köpeklerin yüzünü görmeye tahammül edemediğim için hesabımı kapatmıştım ( eski adım Sacmahayat )

Biraz önce de Türklükle ilgili bir şey yazdım hemen 4 tane eksi geldi eskiden de 9 lw hesabımda da Türklükle ilgili bir şeyler yazdığımda insanlar hemen ırkçı,faşist derlerdi ve hemen eksi basarlardı . Yani diyeceğim şu ki önce içimizde ki vatan hainlerini ayırmalıyız,sonra dünyaya göz atmalayız.Ve buradan yeniden sesleniyorum ki burada Türk düşmanlığı yapan vatan hainleri unutmayın ki bu memleketin bu Türk memleketinin ekmeğini suyunu yiyip içiyorsunuz ve unutmayın ki;Bu Vatanın Ekmeğini yiyip ihanet eden,birgün mutlaka ekmeği yediği yerden kurşunu da yer...!

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• aynen haklısın bir türk olarak sokağa çıkmaya korkuyorum herkes bana düşman ne yapıcamı bilemiyorum...bugün evimin duvarlarını çelikten öldürdüm...kapıma tnt kalıbı taktırdım düşmanlar zorlarsa kapıyı patlasın diye...çatıya bir uçaksavar koyasım var...yan komşum tükmü bilemiyorum ama bana çok kötü bakıyor büyük ihtimal dış mihraklardan para almış bir işbirlikçi...neyse lanetg*ttengri türkü korusun...

1|1
    0|0
  • Bugun besledigimiz suriyeliler yarin bize agir hasar verecekler.git bir irakliya sor amerikani daha cok.sever adamlarin sadece daglarini bombaliyoduk turkiyeyi uyariyoruz diye rest cekiyolardi.adamlar tecavuz etti mk yine kotu biz.musluman dunyasindan genel olarak nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • ne yapsın adamlar zamanında orta doğuya yerleşemedi okadar uğraştılar biz attık. sonra osmanlı avrupadaki feodalleri halletmeye başladı yine sıçtılar altlarına ordaki zenginler. şimdi zayıf bulmuşken yok etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. yalnız karşı taraf olarak gözü para ve güç bürümüş zenginler var, halklar değil.

1|0
    0|0
  • Azerbaycan

1|2
    0|0
  • Evet dünyanın en iyisiyiz bir numarayız o yüzden kimse bizi çekemiyor herkesin topraklarımızda gözü var falan...

Yahu ülkene dön bir bak.Ne artımız var?

Bilim rezalet,

Özgürlükler felaket,

Adalet olmuş kıyamet,

Rejime ve demokrasiye hıyanet,

Neden bizi çekemsinler? Sen yurtdışında 1 yıl yaşa bak bakalım dönüyor musun ülkene...İnsan gibi yaşıyorlar,kadınları köleleştirmiyorlar saygı duyuyorlar herkese.

Tabi dostu yoktur kendinden başka.Dost mu bıraktık etrafta?

0|1
    0|0
    • kardeşim soruda türk düşmanlığından bahsediyor.hiç kimsenin haddine değil bizim ülkeyle uğraşmak

• Onlar ayri ya ben bize olan dusmanliklari bu yuzden değil bunu.bilin istedim bizi bölenlerde onlar aslinda ama biz salagiz bu yüzden de oyuna geliyoruz bu anlayamayanlar bir anlasa bitcek bunlarin hepsi..

• Hmmm anladım.Olsun kurtlarımı dökmüş oldum :)

• birbirini seven iki ülke yokki dünya üzerinde... birbirine sınırı olan ülkeler kanlı bıçaklı olmuştur hep.. kanada-abd almanya-fransa iran-ırak(eskiden tabi) türkleri ise dünyada fazla önemseyen olmadığı için en az düşman bizim..

0|0
    0|0
  • eşek olana semer vuran çok olurmuş . biz üreten değil tüketen bir toplumuz . üretenleri de kendi içimizde çok güzel etkesiz hale getirebiliriz . durum böyle olunca teknoloji batıdan gelir ortadoğuda din ortalığı karıştırır vs. vs. kısaca böyle

1|0
    0|0
  • ortadoğu ve araplar bizi çok sever, ek olarak afrikalılar da öyle

koreliler bizi kardeş gibi görüyor mesela

0|0
    0|0
  • bizde beğenmiyoruz kendi milletimizi hepimiz kendimize göre dört dörtlüğüz.

0|0
    0|0
  • mühim olan bizi birilerinin sevmesi mi

yoksa bizim adil mantıklı bir toplum olabilmemizmi

bırakın ecnebi beni sevmesin ben onları sevmiyorum zaten

müslüman olanda benim kardeşimdir asla ırkçılık yapmam

0|1
    0|0
    • Yapma zaten de aramiza girip.bizi bitirmeye calisanlarida görelim dimi

• gerçek mümin kimseye zaten zarar vermez

bunun türk'ü arabı başkası yok

aramıza saf saf olsaydık girenler olmazdı zaten

bu onların kabahati değil bizlerin zaafıdır

• katılıyorum.bu sitedede türk olmadıkları halde türkleri ve islamı itibarsızlaştırmak için hemen yorumlarına bakıp anlayacağınız kişiler tarafında küfürlü cinsel içerikli şeylerle bunların normal olduğu algısı yaratılmaya çalışılıyor.ancak ben genel olarak bizlerin bilinçli ve her söyleyenin arkasına gitmeyecek gençlik görüyorum.

1|0
    0|0
    • İnşallah bizim gibiler artarda suanda kimseye güven kalmai gibi üzülüyorum :/

• yoo bu ülkede bir sürü efendi güvenilir insan var.az olan namussuzlar.

bu ülkede namuslular namussuzlar kadar cesur olmalıdır(M.Kemal Atatürk)

• git türkiyeyi sevmeyen o ülkelerde bir kere türkiyeye uzaktan bak bakalım sevebilecekmisin ya da anavatanları olan urfada arap ol türkiyeyi sev ya da git doğuda bir kürt olarak türkiyeyi sevebilecekmisin bakalım türkün türkten başka dostu yoksa o zaman hiç dost edinmeyi becerememiştir ...

0|0
    1|1
    • sen git amerikada bu yorumu yapıp türkiyedeki yaşadığın gibi yaşa bakalım orada sana ne yapıyorlar

• senin dostların kime dine türke küfreden mi

• Neyi savunuyosun acik acik söyle

• aynen kenks bencede Türkün dostu Türktür.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• türkün türkten başka dostu yok mu?

türkler bile birbirine dost değil görmüyor musun erkekleri, türk kızları çirkin, türk kızları kezban diye eziyorlar.

Hani türk türkün dostuydu?

1|0
    1|0
    • bu yorumu kimlerin yaptığıda belli

• Onlar zaten ayri canim ama böyle bir düşüncede var maalesef onlari ben adam demedifim icin irdelemiyo sizde öyle yapin

• ben zaten her fırsatta adam olmayanları sinir ediyorum güzel sözlerle sen merak etme

• azerbaycan azerbaycan azerbaycan azerbaycan azerbaycan azerbaycan

azerbaycan azerbaycan azerbaycan azerbaycan azerbaycan

0|2
    0|0
  • Türk düşmanlığı günümüzde prim yapıyor maalesef.

Ayrıca Azeriler dostumuzdur.

1|0
    0|0
  • yani artık zamanında nası yaktıysak canlarını hala bir kin hala bir öfke falan:D

1|1
    0|0
Yükleniyor...