Şiir yazmayı seviyorum ama devam edip etmeme konusunda kararsızım. Ne yapmalıyım?

Şiir yazmayı seviyorum ama devam edip etmeme konusunda kararsızım. Ne yapmalıyım?(ciddi eleştiri bekliyorum)

Ömür Dediğin

Göz açıp kapamak arası ömür dediğin

Geçen bir günü beklemek mi yaşamak

Sevdiğim?

Bırak karışsın saçlarına ellerim.

Süzülsün göğsünden,

Tenimle buluşsun terin

Ben sen olayım, sen de ben

Kim olduğunu unut,

Ayrılırken.

Romantiksihirbaz

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Teknolojinin yazmaya ve herkesle paylaşmaya fırsat vermesi yüzünden devam edebilirsin . Blog da mı açamazsın?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• böyle bir yeteneğin olduğu için çok şanslısın devam et tabi

0|1
    0|0
  • Devam et bence e bir gün bir yerlerde keşfedilmeyi bekle.

0|1
    0|0
  • Neden devam etsemmi etmesemmi diye ikilem icine girdiniz? Siir yazmak güzel bı yetenek, we birakiyim diyincede birakilmazki. Aklına gelir yazarsin:) bence yazmalısınız..

0|1
    0|0
    • ciddi anlamda uğraşmak ve iyi yazmak için çok çalışmak gerekiyor, hiçbir şey yapmadan yalnızca ilham perisi ile yürümez bu iş. sormamdaki neden ışık var ise üzerine gidicem, bu nedenle de yazdıklarımdan bir tanesini sizlerle paylaştım.

• aynen devamm..

0|1
    0|0
  • Kesinlikle devam etmelisin, bende uzun zamandır yazmıyordum ilham verdin.

0|1
    0|0
  • Yazma bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şiir yazmak, çok özel bir yetenek. Okumayı çoğu insan sever ama yazmaya herkes cesaret edemez ya da yeteneği yoktur beceremez. Şiir yazmak, başka bir dünyaya kapı aralamaktır. Kendi iç dünyanda oluşturduğun sanal bir dünyaya diğer tüm insanları davet etmektir. İnsanlar gelir orada; aşkını, hüznünü, ayrılığın acısını, gülmeyi-ağlamayı sen her ne işlediysen onu bulur ama aynı zamanda orda kendini de bulur... Ben derslerimi işlerken şiirin o büyülü dünyasını kullanmayı çok severim, çünkü şiirin büyüsü öğrencileri sarar, sarmalar ve içlerindeki duygu yüküyle ortama dahil olmaya iter. Ben istemem, onlar ister artık ortamın yükünü paylaşmayı... O yüzden kardeşim, eğer laf olsun diye yazmadıysan bu soruyu düşüncem: Şiir yazmayı asla bırakma! Gerçi içinden gelerek yazıyorsan zaten bırakamazsın, o senin için bir tiryakiliktir artık. İçini şiire boşaltmazsan dolar taşarsın ve ruhunda sancılanmalar yaşarsın...

0|1
    0|0
  • Bencede devam et yani, Ama neden devam etmemeyi düşünüyorsun bunuda söyleseydin iyi olurdu..

Bende güzel dörtlükler yazarım ama sadece sevdiğime =)

0|1
    0|0
    • bkz. üst taraf:)

• NE varmış üstte?

• ciddi anlamda uğraşmak ve iyi yazmak için çok çalışmak gerekiyor, hiçbir şey yapmadan yalnızca ilham perisi ile yürümez bu iş. sormamdaki neden ışık var ise üzerine gidicem, bu nedenle de yazdıklarımdan bir tanesini sizlerle paylaştım.

(bu not vardı:))

• Farketmez, banamı yazıyorsun kendine yazıyorsun.

0|0
    0|1
  • böyle yazıyorsan yazma bence de bundan sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...