Avrupa'da psikoloji eğitimi almak istiyorum. nereyi seçmeliyim?

tecrübeli olanlar yazarsa mutlu olurum. amerika, ingiltere,almanya ve asya kıtası hariç tercihleri duymak istiyorum.

1 yıl hazırlık eğitimi alacağım bunu da belirteyim.

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• ablam polonyada tıp okuyor. ayrıca eğitimi iyiymiş pskikoloji bölümü de var . bence polonya süper

1|0
    0|0
    • en güçlü aday polonya.

maillerime cevap alamıyorum. zamanım kısıtlı. o yüzden başka ülkelere yönelmek istedim. ablanla iletişime geçebilir miyim?

• wroclaw de okuyor. o kullanmıyo mail i bile yok

• warsaw university veya lazarskiye ye bak ikiside warsawda guzel uniler mail atma direk ara office hoursta

Erkekler Ne Diyor 9

• belki bu konuda sana yardımcı olamıyorum ama psikoloji üzerine ilgili olduğuna göre seninle arkadaş olmak ve bu konuda sohbet etmek isterim uygun zamanlarda.Ben de ilgiliyim psikoloji , insan ve toplum davranışları üzerine..Dikkate alırsna sevinirim.Umarım istediğin yerde eğitim alma şansı bulursun.

0|0
    0|0
  • Ben İngiltere' de okudum ve orda psikoloji eğitimi almanı tavsiye edebilirim. Çünkü periyodik olarak uygulamalı ve staj imkanlı okuyorsun. Ayrıca uygulamalarda ve stajda para alıyorsun.

0|0
    0|0
  • al gitsin

0|0
    0|0
  • ülke konusunda bir bilgim yok fakat ,psikoloji eğitimden daha önemli olan şey yetenek . yetenek varsa eğitimin faydası görülür, ezber olmaması gerekir

0|0
    0|0
  • eğiitimi alıp avrupada kalacaksan sorun yok lakin türkiye ye döneceksen boş yere masraf yapmış olursun bizim ülkede her yer diplomalı işsiz dolu

0|0
    0|0
  • Norveç..Muhteşem bir eğitim alırsın...

0|0
    0|0
  • tecrübeliyim.Amerikayı seç.

0|0
    0|0
  • istatisliklere bak psikolojisi en bozuk avrupa ülkesini seç

0|0
    0|0
  • Afrika var elimizde istermisin :))

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 0