Evli ve bekar olmanın artısı eksisi nelerdir hangisi daha mantıklı?

bence bekar olmak özgürlük ve yalnızlık demek, evli olmak bağlılık ve çocuk demek.. sizce?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bekar olmak her zaman iyidir

evlilikre iki ayrı düşünce oluyor özgürlük olmuyor stres sıkıntı daha çok oluyor istediğin gibi yaşayamıyorsun sorumluluklar daha ağır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Doğru yaşlarda yaşandığında İkisi de mantıklı, yanlış kaldığında insan (bekar olarak düşünelim) insan kendini tanıyor bir noktaya kadar bir süre sonra da hayatı yol olarak düşünürsen yol arkadaşı olması lazım insanın

1|0
    0|0
  • Bekar olduğunda kendin dışında sorumlulukların yoktur. Evli olduğun zaman belli sorumlulukların vardır. Kendi özgürlüğünden, sosyal hayatından kısman gerekir. İhtiyaçlar her zaman daha fazladır çünkü bekarken sadece kendi ihtiyaçlarını karşılarken evlendikten sonra koca bir evin ihtiyaçlarını karşılaman gerekir.

Ama evli olduğun zaman belli bir düzenin ve yaşantın vardır. Belki rutindir ama sağlıklıdır. Ayrıca insanın anne-babası dışında kendi bir ailesi olması (eğer ki mutlu bir evlilik ise) insana manevi yönden çok fazla şey katar.

1|0
    0|0
  • bekar olmak daha iyidir herzaman. kafana estigi gibi yasarsin ama es, cocuk bunlar büyük sorumluluk nekadar gec okadar iyi

1|1
    0|0
  • bekarlık belli bir zamana kadar sultanlıktır bence. sevdiğim adamı bulup emin olduktan sonra erken yaşta da onunla evlenip gezip tozarım. kafa dengi birini bulmak önemli tabi. daha sonraları da çoluk çocuga karışırsın.

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman evlilik merakım olmadı evli olup mutlu olan var mı ? Bana kalsa 30 uma kadar evlenmem

0|0
    0|0
    • evli ve mutlu olan çift yoktur evlilik bir toplum baskısı olmuş sadece

Erkekler Ne Diyor 3

• dötün yerse evlenirsin

yemezse evlenmezsin bu kadar basit

0|1
    0|0
  • Ben de aynı şeyi diyecektim aslında..

Ama önce sen davrandın, o zaman ben muhalefet yapayım :)

Bekar olmak nerde çalgı, orda kalgı demek düzensizlik demek; evli olmak ise huzur, güven vs demek ..

0|0
    0|0
  • Bekar olmak iyi. Zaten evlenecek kız bulmak ayrı mesele. Bulacaksın da paran olacak da evin olacak da mutlu olacaksın da birbirimizi deli gibi seveceğiz de ohoo... Bunların hepsi bir arada olabilir mi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...