Hoş kızla güzel kız arasındaki fark nedir?

Birine hoş kız deniyorsa o kız güzel mi oluyor yoksa tatlı ya da çekici mi oluyor? Hoş kız çirkin ama beğenilen kız demek mi? Eğer güzelse niye güzel kız denmez? Yorumlarınız nedir?

0|1
2|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• "Hos"un bendeki duygu ifadesi sudur:

Sadece guzelsin dersem, sekilsel ve sıglık belirten iltifattir.

Hossun dersem, Tarzin, edebin, guzelligin de barindigi bir iltifattir. Guzelsin demekten daha anlamli ve kiymetlidir. Her erkek icin boyle midir bilemem.

1|1
    0|0
    • Güzelmiş

• Bunu bayanlar sanir genelde. Yolda gulerek selam versem asiliyorum, asigim ona muamelesi yapiyorlar. Kadinlarin da bu sikintiyi yasamasi icten ice hosuma gitti :)) Selametle

• Sağol sanada selametle:))

• güzel kız kendi bedeninin inceliklerini farklılıklarını bilen buna göre giyinen, makyaj yapan, hareketlerini davranışlarını düzenleyen bilinçli yasaması gereken kızdır. hoş kız ise bunun üzerine sıcak ve samimi olan kızdır :)

0|0
    0|0
    • Yani hoş kızda güzeldir

• cevabımı bir kez daha okumalısın :) ayrım yapmamalısın. bütün kızlar güzeldir. sadece bazıları bunun farkındadır. olaya baktığın zemini değiştirirsen daha iyi kavrayabilirsin.

• yerse bir foto koy bakalım?kararı verelim

?biraz özgüven

ne güzellik

ne hoşluk

asıl erkeği özgüven delirtir bunu unutma

0|0
    0|0
  • sen hangi sınıfa giriyon ergenicus?

0|0
    0|0
  • hoş kız bakan kişinin beğendiği güzel kız herkesin bakıp beğendiği

0|0
    0|0
  • Aşağı yukarı aynı anlamda kullanılıyor bence

0|0
    0|0
  • güzel kız herkes veya çoğunluk tarafından güzel olduğu düşünülen kızdır

hoş kız ise ben gibi açlık çeken ehh işte yani nefes alsın yeter tarzında kızlardır

0|0
    0|0
    • Yani normal güzellikte idare eder diyorsun

• Özgüvenim var güzelimde sadece merak ettim :)) zamana bırak açlığın geçericek güzel hatun çıkar karşına

• yok çokda güzel olmasına gerek yok

ajjlığımı bastırsın yeter

he bu arada özgüveni yerinde güzel bir fıstıksın demek negzel negzel

ahhh ahhh

konsept: olsada yesek

• İkiside aynı şey işte

0|0
    0|0
  • Hoş kıza sarılmak istersin güzel kızla biraz daha ileriye gitmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Biri sana hoş kız demiş senin devreler yanmış anladık da güzellikten başka derdiniz yok mu hayatta. Ne demek istediler acaba

0|0
    0|0
    • Ahh ahh keşke güzellikten başka derdim olmasa yemin ederim öyle olmak isterdim ama bende dert bitmez:)) stressiz günüm yok:))

• :) bir de onu kendine dert etme

• Ne derdi dalga mı geçiyorsun puan olsun diye soru sordum fazla ciddiye almışsın

Yükleniyor...