Haberi nerden okursunuz?

Ben genelde En Son Haber sitesine bakarım..

Stv ve kanal D haber izlerim. çünkü bir çok site hep hükümet karşıtı yayınlar yaparak halkı yanlış yönlendiriyor sizler ne okur ne izlersiniz haber alma yönünden.

0|0
88

En İyi Erkek Görüşü

• kanal d mi hükümet yanlısı

0|1
    0|0
    • onu muhalif olarak izliyorum zaten bir muhalif birde yanlı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Zaytung.:)

link

0|1
    0|0
  • haber izlemiorm artık satılmş medyadan :/

0|0
    0|0
    • Medya böyledir ama yıllarca böyledir.hiç değişmediki.. sadece tarafı değişmiştir.. gene sizin tarafınınzdan yayın yapan kanallar vardır mutlaka

• İnternet ortamında haberlere : Mynet ,Hürriyet

Tv'de : Habertürk , Cnn türk

Gazete olarak : Posta ,Sözcü 'yü takip ederim .

0|0
    0|0
    • Mynet benimde açılış sayfamdı haberde ama yeni stili beni çok yoruyor açıkçası çok şikayet ettim ama düzeltmediler :)

• Sosyal medya takip ediyorum .

0|0
    0|0
  • Kanal d mi:)

Bütün kanallara bakarım

0|0
    0|0
    • evet kanald haberi takip ederim birand döneminden alışkanlık sanırım

• Gizliden halkı kışkırtıyor gerek haber gerek program gerek dizi

• haberi genelde haber kanallarından takip ederim. Kanal7, ülke tv. gibi.

0|0
    0|0
  • stv gibi hükümet yanlısı haber yapan ve yaşanan birçok olayı vermeyen kanalları asla izlemem. haberleri köşe yazılarından ve ntv cnn gibi haber kanallarından izlerim. fox gibi magazine kaçan ve bol yorum yapan haber (!) kanallarından da nefret ederim. köşe yaılarında her görüşten her gazeteden yazarı okurum. günde 20 ye yakın köşe yazarı okurum

0|0
    0|0
  • Hükümet yanlısı haber yapan veya hükümet karşıtı haber yapan hiçbir kanalı takip etmiyorum.

son dakika haberi var twitter'da.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• En güzeli tumhaber - Tek kötü tarafı, çok fazla haber verilmiyor.

Ondan sonra da ''en son haber'' sitesini takip ederim. Ama Samanyolunu izlemem.

Zaten artık haberleri tek bir yerden izlemediğim için, sıkıntı olmuyor. Tavsiyem tek bir siteye bağımlı kalma. Böylece daha sağlıklı gözlemler yapabilirsin.

1|1
    0|0
    • Haklısın ben hem muhalif hem hükümet yanlısını ayrı ayrı takip ediyorum zaten çünkü birininkini biri vermiyor diğerininkini diğeri :)

• Yardır pampa :D

• bence her açıdan bakmak için hükumet karşıtı kanallara da hükumet yanlısı kanallara da bakılmalı bağnazlıktır bence sadece kendin gibi düşünen kanalları izlemek

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • Açılmıyor engelli galiba bnde :D

• gazete olarak milli gazete okuyorum ben site olarakda fark etmiyor tv olarakda fark etmiyor

0|0
    0|0
  • milliyet.com.tr

0|0
    0|0
  • Zaman gazetesi okuyorum

0|1
    0|0
  • ben haberi bir kaynaktan okumam bir yerden okuduğum şeyi başka kaynaklardan doğrularım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...