Osmanlı padişahlarından hangisinden etkilendiniz?

Ben 2.Abdülhamit hanı severim

kendisi bu melun siyonistlerin derdini anlayıp filistine daha çok müslüman göndermiştir

aynı zamanda "Bave Kurdan"lakabı yani kürtlerin babası sıfatını almıştır

Ben bir karış dahi olsa vatan toprağını satmam, zira bu vatan bana değil milletime aittir. Milletim de bu toprakları ancak aldığı fiyata verir. Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır, kanla verilir!(Filistin'in kendilerine satılması karşılığında Osmanlı'nın bütün borçlarını tasfiye etmeyi taahhüt eden Yahudilerin önderi Theodore Herzl'a.)

Güncellemeler:
Bişey soruyor

cevap vercem engelliyor

bütün kemalıstler böyle

atatürkçülük bu degil

herif bide edebyat okuyorum diye peh

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Çok büyük çok yüce bir padişahtır ne acıdırki dünyada bizim gibi tarihine atalarına söven bir millet daha yok yahudi kızıl sultan dedi öyle kaldı bizim kemalist yobazlarda aynı söylem içerisinde.zannediyorlarki osmanlıyı seviyoruz diye cumhuriyete düşmanız onlara dost olmak için osmanlıya düşman olmak gerek.ne olursa olsun 650 yıl hüküm sürmüş bir devlete anca ayakta selam çakılır.neyse konu dışına çıkmayayım.sultan abdülhamit han bitmiş bir devletin ömrünü 10 yıl uzattı onun yaptığı siyaseti yapan onun devlet için kurduğu istihbarat teşkilatını kuran biri daha gelmemiştir rahmet olsun ruhuna

2|2
    0|0
    • Teşekkür ederim çok iyi anlattınız

özellikle osmanlıyı sevmek cumhuriyet düsmanı olmak sözü ile

Vahdettinide sevmezler bunlar:-|

• yalan ve uydurulma tarihe tahammülüm yok

Erkekler Ne Diyor 17

• Hangisinden etkilenmedim ki Fatihinden tut da Kanuniye kadar. Asil milletimin asil liderleri onlar ne onlar gibisi gelmistir nede artik gelir.

Bu adam dis borclari hep toprak satarak odedi bakalim simdi ne olacak.

Senin deyiminle bu vatan kanla alindi ancak kanla verilir!

0|0
    0|2
  • Bursa'da yaşayan birisi olarak önce bu devleti kuran Osman Gazi tabi ki sadece askeri başarısı değil ilmi ve edebinden etkilendim Kur'an olan bir odada saygısından sabaha kadar uyumaması bile nasıl bir insan olduğunu gösterir

Sonra tabi ki Fatih Sultan Mehmed Han, Sultan Süleyman ve Abdülhamid Han

0|0
    0|0
  • ben 2.mahmutu severim. osmanlının ortaçağını bitirip modern devleti kuran padişah odur. hayatta kalması film gibi zaten. ondan sonraki tüm osmanlı ailesi onun soyundan gelmedir zaten.

0|1
    0|0
    • 2.mahmut iyi bir mantık yapmıştır

ama avrupaya giden pek iyi şeylerle dönmemiştir

istisna hariç

• Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) şöyle buyurmuştur:

“İstanbul mutlaka fethedilecektir. Onu fetheden komutan ne güzel komutan, onu fetheden ordu ne güzel ordudur.”

1|1
    0|1
  • Padişah 2. Berkecan

0|0
    0|1
  • II.Abdülhamid'i de Kürtlerin babası yaptınız ya diyecek hiçbir şey bulamıyorum.

0|1
    0|0
    • Kürtlere dair yardımları ve kurtarmaları olmustur buyüzden denmiştir

• hamidiye alayları?

• Atatürk'e Türk değil diyorsun bunun kaynağını bana açıklasana ? Ulan sizin gibi 1 gram bilgi kaynağı olmadan konuşan insanlar neden yaşarlar ki şu dünyada

• Kızıl sultan lakapli şanlı sebeplerini yazmışsin sonrasındada rahmetli erbakan hoca oyunlarını açığa çıkartıp anlatmaya devam etti

0|0
    0|2
  • Hiçbirinden ..

göktürk kaganı oğuz han , moğol imparatoru hülagu han, selçuklu sultanu 2. izzeddin keykavus ve şah tahmasb en sevdiğim türkler

0|1
    0|0
  • İlim bilim adına iyi bir şey yaptığını duyduğum tek bir padişah yoktur bugün bize faydasının dokunduğunu düşündüğüm tek padişah yoktur. Onca varlık şimdi nerede?

0|0
    1|3
    • Eksileyin buyrun her şey ortada..Sıfırdan başlayanlar ABD nerede biz nerede sonrada Osmanlı torunuyuz matbaa kaç yıl sonra gelmişti acaba?

• En büyük sebeplerinden birisidir diyorum İnkilap bilgilerime dayanarak..Şu an da bile ekonomisi güçlü bir ülkenin yıkılması gibi bir durum söz konusu değildir...

• Tamam uzatmayalım

• Sultan sülüman, önüne geleni düzüyor adam

0|0
    0|1
  • favorim 2.abdülhamit han hazretleri

0|1
    0|2
  • yavuz sultan selim 8 yıla neler sığdırmış

0|0
    0|2
  • hepsi birbirinden rezil

1|1
    1|5
  • bizi gerileten padişahlar hariç hepsini.

0|0
    0|1
  • Orhan Gazi en sevdiğimdir.

0|0
    0|1
  • en parlak dönemindeki yavuz sultan selim,

yapılan işe bakarım iş mi diye

bir de kadına bakarım rus mu diye

bu ne ya :)

0|0
    0|1
  • kuruluş ve yükseliş dönemi padişahlarını severim