Darağacında üç fidanı okuyan var mı?

sizce nasıl kitap hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin okumalısın, beğenmezsen getir kitabı bana ver. Ben tekrar okurum. :-*

1|0
    1|0
    • 5. sayfasındayım daha

• AKP'li bir kız arkadaşım bitirdiğinde gözlerimin önünde ağladı, solcu oldu. :D

• ne güzell :D

Erkekler Ne Diyor 4

• okudum deniz gezmiş mahir çayan hüseyin inanın mücadelesini ve idam esnasındaki tutumlarının anlatıyor.

0|0
    0|0
  • hiçbir teorik içeriği olmayan, duygu sömürüsüne dayalı bir kitap. popülist yaklaşımla yazılmış. okuyana herhangi bir katkısı olmaz. bunun yerine teorik kitapları okumak daha mantıklı. en azından bilgilenmiş olursun.

1|0
    0|0
  • Ortaokul yıllarımda okumuştum. Deniz gezmiş , yusuf aslan ve hüseyin inan'ın hayatlarını ve verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

0|0
    1|0
  • Okumadım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok etkileyici bir kitap ..

1|0
    0|0
  • kahramanmışlar. d.gezmiş 6 yaşında babannesinin kılığına girip maaşını çekmiş fakirlere dağıtmış..hiç silah almamışlar ellerine yahut vurmamışlar kimseyi. dokunaklı yazmışlar..

0|0
    0|0
    • bende deniz gezmişi severimde 6 yaşında babannesinin kılıgına nasıl girmiş?

• inş. yanlış hatırlamıyorum..çok oldu..öyle yazılmıştı. sen okuduğunda beni olumlu-olumsuz değerlendirirsin :)

• tamamm :)

• hayir okumadim

1|0
    0|0
  • belki 15 sene olmuştur okuduğum, belgesel tadındaydı sanırım hatırlamıyorum tam olarak

0|0
    0|0
  • okumadım o kitabı

0|0
    1|0
Yükleniyor...