Rapçi erkekleri çekici bulur musunuz?

Bir ara herkes 'Ceza'ya hastaydı ondan sonra sagopa kajmer geldi tabi. Kızlar asi rapci erkekleri çekici bulur mu?

0|0
13|4

En İyi Erkek Görüşü

• onlari cekici bulabilenler 21-22 yasinda en cok... sonrasinda sacmaliign farkina variyorlar :D genclik iste ota da mota da :D

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hayır bulmuyorum.çünkü çok fazla küfrediyorlar.özenti buluyorum.itici geliyo.küfretmeleri için bi neden olmasına bile gerek olmuyo öylesine ediyorlar işte.kızlarınıda erkeksi bulduğum için hoşuma gitmiyo.asi rapi falan lise döneminin ilk zamanları kızlar buluyordu bi ara.ama bu popülerlikle ve özgüveni olanı semekle alakalı.ama yok bens evmiyorum.rap müzik dinliyorum.sagonun kastasıyım zaten.cezayı sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bana çekici gelmiyor.

0|0
    0|0
  • önemsiz benim için onlar hayranıdır şarkılarına falan karakter meselesi asi birilerinden hoşlanıyorsa ondanda hoşlanıyor olabilir

0|0
    0|0
  • allah CEZAlarını vermiş ben daha ne diyim ya:)yok ya şahsen çevremde var özenti buluyorum marjinal değil bide anlamıyorum dediklerini adama bişi soruyosun biriiitttt diye geçiyo gidiyo sözcükler küfür etseler ruhum duymaz heleki rapçı kızlar onlara dicek lafim kalmıyo

0|0
    0|0
  • ben bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Hayır hiç çekici değiller.Ama sözleri güzel olan ve bende kafa sallama isteği uyandıran her tarzı beğenirim...

0|0
    0|0
    • sagopa kajmeri nasıl bulursun ?

• aklında kalan şarkı türleri neler peki ?

• Söylenişi kolay olan hareketli daha çok pop tarzı şeyler daha çok aklımda kalıyo...

• Hayır, benim tarzım değil.

0|0
    0|0
  • ben cekici bulurum ama hepsini degil yani yap yapamayanlar degil ve onlar gibi giyinenlerde degil sade ama sair gibi konusan rapcilardan cok hoslanirim,herseyi tadinda birakmak gerek...ama kisacasi severim:) mesela beta<3

0|0
    0|0
  • hiç çekici bulmuyorum şahsen :S

0|0
    0|0
  • iticiler bana göre.

0|0
    0|0
  • ben cekici bulmuyorum sacma geliyorlar bana

0|0
    0|0
  • çekici değil itici bence..

0|0
    0|0
  • tiksinç buluyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Rapçı erkekler beni ilgilendirmiyor ama rap müzik bizden geçti artık :))

0|0
    0|0
  • Rap ne ya

0|0
    0|0
  • Rapi sevmem rapçiyi hiç sevmem. Arabesk rapı hiç hiç sevmem .

1|1
    0|0
Yükleniyor...