Senaryo yazıyorum ve ben bir yerde tıkandım yardımcı olur musunuz?

Konusu hayallerinin peşinde koşan bir gencin aşkları arkadaşlıkları vs.. ve sonunda da genci bekleyen bir ölümcül hastalık hayatının son bir senesini gönlünce yaşıyor sonra da ölüyor ama ben bir yerde tıkandım lütfen yardımcı olabilir misiniz ?

Güncellemeler:
O genç bir kıza aşık ve bir türlü açılamıyor sürekli okulda bir tiyatro çalışmasına başlarlar ve birbirlerine yakın oluyorlar sizce o gençle kız çıkmalı mı yoksa hep mi platonik kalmalı ya da genç kıza bir mektup yazsın ölmeden önce sonra da öldükten sonra mı okusun

ikinci bir nokta ise genç öldükten sonra kız çocuktan hamile kaldığını mı öğrensin finalde işte ben bu noktalarda tıkandım arkadaşlar yardım edin hayal güçlerinizin sınırlarını zorlayın. :-)

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• zaten tiyatroda çalışmalarda birbirlerine yakın oluyorlar, bence hemen açılmasın yavaş yavaş ilerlesin olaylar, bu olaylar ilerlerken erkek şahıs onunla yakın gerçirdiği her günü günlük gibi yazsın bi yere, daha sonra kız onu sevmeye aşık olmaya başlasın, ve ikiside güzel günler yaşamaya başlasınlar sonrasnda tabi arada ufak tefek kavgaları olsun bu kavgaların birinde ayrılık olsn sonrasnda kız onun için yazdığı günlüğü bulsun, çocuk fenalaşsın hastanelere falan düşsün ölecek ya, kız değerini anlasın, çocuk yoğun bakımda olsn kız konuşsn yoğun bakımdayken onunla sonra hayata dönsün mutlu mesut yaşasınlar :)) amma yazdım beeee :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence şöyle olmalıııı. Etraf bulanıklasır :D İşin espirisi hep öyle olur ya arkadaslar aa :):)

Öhööhhöm neyse konumuza dönelim bence kıza mektup yazması felan çok basit kaçar. O genc kızda ölümcül bir hastalıkla pençeleşiyor olsun ama kız hayatına kımseyı almıyormus taaki o genci farkedene kadar.

Omg. Tıkandım bende :(

0|0
    0|0
  • Nerede tıkandığını da yazsaydın

0|0
    0|0
  • bildigin türk filmi klasigi yazmissin binlerce var aynisindan. kiz lezbiyen ciksin erkek de hastalikdan ölmeden önce kaza yapsin ölsün.

0|0
    0|0
  • evet ya nerde kaldın yaz orayı tamamlayalım :))

0|0
    0|0
  • Tıkandığın yeri anlayamadım ki ?

0|0
    0|0
  • öldürme bırak yaşasın yaa:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• öncelikle senaryodan önce hikaye yazılır diye biliyorum sonrasında sinopsis en sonda ise nihayi senaryo... gelelim sadede " sizce o gençle kız çıkmalı mı yoksa hep mi platonik kalmalı " demişin bence açılmasın. açılırsa kafadaki soru işaretleri bi anda biter. öte yandan sonuna kadar platonik takılırsa bu seferde senaryonun sonun herkes söver :) genç werther'in acılarında olduğu gibi mektup sanırım daha cazip geliyor bana. mektup olayına yoğunlaş derim.

0|0
    0|0
    • Zaten tiyatro gösterileride bu gençle kız sevgili rolünün oynuyorlar bundan sonra aşık olmaya başlıyorlar birbirlerine mektup olayı derken günlük mü tutsun

• evet günlük... ama bu günlük sonuna kadar açığa çıkmasın

• Klişe

0|1
    0|0
Yükleniyor...