Gündemde kalmak için soru soranlar hakkında düşünceleriniz?

Evet arkadaşlarım bu sitede gündemini korumak için soru soran var mı? Varsa ruh halleri soruları nasıl? Hadi bakalım buyrun konuşalım.

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sağıma soluma baktım, benden başka kimse yoktu.. İtiraf ediyorum, bendim o..

(Siz kaçın arkadaşlar, beni tanıdılar.. :) )

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• bence kendi sorunu kendin cevap ver :) böyle birşey yi ihiç düşünmedim :) ben

0|0
    0|1
  • sitenin en popüler adamıyımdır gündemde kalmak için soru sorar kızlara yavşarım <3

1|1
    1|3
  • gündemde kalmak ne yaaa:))) sıte sagolsun gunde yalnızca bır soruya musade edıyor( sımdılık tabıı) cevaplar ıse yalan olmasın en ıyı cevap secıbılmek ugruna..ama oyle sacma SORULAR VAR KI:)) ınsanın cevaplarken; la ben napıyorum dedıgı:)) kişilerin doktora sormaları gereken sorularda burada sevgılısıne sorması gereken sorularda:))) ama cevap verme ıhtıyacı hıssettıren güzıde sorularda yok degıl..

0|0
    0|0
  • bazıları öyle yapıyor ama ne yaptım öyle bişey ne de yapana dikkat ettim :) dikkatlisin anlaşılan :D

0|0
    0|0
  • Nasılda beni anlatmışssın =) =)

0|0
    0|0
  • soruların yarısı zaten burdaki soruları eleştirme sorusu oldu

1|0
    0|0
  • Ne kadar popülerim bilmem.

1|0
    0|0
  • sitenin en popüler adamıyımdır gündemde kalmak için soru sorar kızlara yavşarım <3

0|1
    1|1
  • bayaadır gundemden dustum apla bı soru sorsammı kı ıyı hatırlattın

1|0
    0|2
  • ah canım benden bahsetmen egomu okşadı :D

1|0
    1|2
  • cevap vermeye bile üşeniyorum gündemde kalmak için soru sormak ne.

0|0
    0|0
  • "TheLandroFire" gündemde kalmak için sürekli soru sorar :)

0|0
    0|0
  • xper kolay kazanılmıyor , neden kıralılsınlar , varsın sorsunlar

0|0
    0|1
  • nerden biliyorsun öyle kalmak için sorduklarını?

0|0
    0|1
  • var aynı kişiler sürekli dinsizlik ve argo söylemler çok kullanıyor.ruh hallerine gelirsek sanırım aile sevgisinden arkadaşlık duygusundan kısaca sevgiden yoksun büyüdükleri için veya yaşları küçük olup arkadaş özentisi olup kandırıldıkları için böyle davranıyorlar

0|0
    0|0
  • Onların mına koyam.

0|0
    1|1
  • ben çok popülerim mesela burdaki kızlar bana hasta hergün arki istekleeri geliyor

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• popülerliğimde gündemliğimde gitti bitti :))

canım isterse sorarım birileri takip etsin diye değil

0|1
    0|1
  • hiç var mıdır diye düşünmedim, ama varsa bile beni çok ilgilendirmiyor, sonuçta sanal ortam. Engel olunmaz ki

0|0
    0|0
  • 1 Yıldır burdayım dikkat etmedim abla ..Sen maşallah bir kaç haftada çözmüşsün : /

1|3
    0|1
  • ilk defa kullandım çok saçma sorular var sou olsun diye yazılmış

google sorsa cevabı bulur

0|1
    0|1
  • Vardır elbet ama öyle yaklaşmadım üyelere.

0|1
    0|0
Yükleniyor...