Profil resmine kendi resmini koyanlar hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Tanışma siteleri gibi her buldukları forum site video siteleri youtube vs online oyun forumlarına kendi resimlerini profil resmi yapan kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
810

En İyi Kız Görüşü

• Teşhir ediyorlar kendılerını :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Bazıları fikirleriyle, düsünceleriyle, yaptıkları ve yapmadiklarıyla. Bazıları da yalnızca fiziksel özellikleriyle var olmak ister.

6|0
    0|0
  • :D:D bunlara sebep aranırsa illa bulunur, ama kimseyi ırgalamaz, çokta fifi.

Güzeller koysun, saygı duyarım, tipsizler koymasın daha çok saygı duyarım :D:D şaka tabi ki, umrumdışı

0|0
    0|0
  • Vallahi ben sevmiyorum.facebook'da koymuştum bi ara onu da kaldırdım.başka resim koydum.Burada da malcolm x'in resmini kullanıyorum :)

0|0
    0|0
    • ama koysam yıkılır burası o kadar yakışıklıyım yani ciddi diyorum :)

• Ya gerçekten cesur ya da internetin acemisi ya da yeni kullanıcısı derim içimden. Ama buradakilere helal olsun, cesur kişilik der, takdir ederim.

0|0
    0|0
  • genelde yakışıklı ve güzeller koyuyor ya da fake resimlerde olabilir..

0|0
    0|0
  • cesur kişilik derim

0|1
    0|0
  • internet gibi bi ortamda yüzünün her türlü fotoğraf üzerinde bulunabileceğini göze alan kişi derim..

0|0
    0|0
  • "attık oltayı bekliyoruz" demektir.

1|0
    0|0
  • cesaretlerine hayran kaldım

0|0
    0|0
  • Kendi bilecekleri iş istediklerini yapsınlar.Ben yapmam gerek yok kötü amaçlar var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu bakış açısı bana abudik,gubidik e-mail adresi alan ismi üzerinden e-mail adresi almayıp isminin e-mail adresini alan kişilere anormal gözle bakan insanların davranışlarını hatırlattı.

0|0
    2|0
  • isteyen istediğini koyabilir...

1|0
    0|0
  • Kendi fotograflarini koyup adlarindan baska nick kullanmalari enteresan gelii

1|0
    0|0
  • tercih meselesi beni ırgılamaz

0|0
    0|0
  • Bu kişilerden "Beni nasıl buluyorsunuz" diye soru soranların içdünyalarında boşluklar oldugunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • BEN KENDMI KOYDUM DD BENIM HAKKMDA DUSUNCELER NE ACABA?:)))

0|0
    0|0
  • umursamıyorum. herkes istediğini yapsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...