İsrail filmi izlediniz mi?

Hiç İsrail filmi izlediniz mi? Yoksa önyargılı mı davranırsınız? Ben ön yargılarla bir film izledim ama çok hoşuma gitti.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• İzlediğimiz filmlerin büyük çoğunluğu İsrail filmi aslında unutmayın Hollywood büyük oranda Yahudilerin kontrolünde

0|1
    0|0
    • haklısın yapılan ve yapım aşamasında olan tüm filmler israil onaylı filmler amerika sadece her filme bayrağını büyük boyutlarda yerleştiriyo alsana amerikan filmi

• Made in israel olanda bişey bulamazsın.

Kızlar Ne Diyor 3

• film sanattir vs vs.. dogrudur bunlar...

Ama hicbirsey onlara olan nefretimin önüne gecemez...Izlemem...

0|1
    0|0
  • Film bir sanattır. İnsanda olduğu gibi sanatta da ırk,din,dil ayrımı yapılmaz yapılmamalı.

0|0
    0|0
  • İsrail asla kendi filmlerinde propaganda yapmaz

istisna hariç

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• israil ekonomi teknoloji bilim konularında gizliden at koşturduğu gibi sanat alanında da gizli atlarını koşturmakta dünyada sinema sektörünün büyük bir bölümü ellerinde artı olarak ülkemizde ve tüm dünyada film dağıtım şirketleride israil menşeyli yani istesekte istemesekte bir şekilde israil filmi izliyoruz...

0|0
    0|0
  • Sanat dünya içindir. Konusu güzelse izlerim tabi ki. Gerçi israilli yapımcıların türklerin izleyip izlememesini pek takacağını sanmam zaten büyütmeyin kendinizi.

0|0
    0|0
  • insanları kendilerinden nefret ettirmek için her şeyi yaptılar.insan önyargısız olmak istese bile zor.

0|0
    0|0
  • İsraile her zaman ön yargılıyım

0|0
    1|0
Yükleniyor...