Niye soru sorupta ters cevaplar veriyor sitedeki bazı arkadaşlar?

Dikkat ettim bazı kişiler sadece terslemek ya da alay etmek için soru soruyorlar. Niye?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Cinsellikte hoplamalımı zıplamalımı seversiniz kaçmalımı kovalamalımı seversiniz diye soru soruyorlar.istiyorlarki herkes ciddi cevap versin hatta biri çıkıp kovala beni falan yazsın diye beklerken istemedikleri cevap geliyo karşılığında agresif olabiliyorlar...

0|0
    0|0
  • yetiskin olmadıklarından kompleks yapiyorlardır

0|0
    0|0
  • alay eden arkadaşları kınıyorum seviyeli bir yerde seviye sınırını aşmamalarını rica ediyorum

0|0
    0|0
    • ciddi misin dalga geçiyorsun, anlamadım ki:))

• ya bakma sen bana, mesai yeni bitti her şeyi ters anlar haldeyim:))

• Abi, düğün salonunda ''Lütfen çocuklara sahip çıkınız anonsu'' gibi bir şey olmuş. :)

• evet haklısın..cevapladığına insan pişman oluyor...

kesinlikle onun seviyesine inmek zorunda kalıyorsun...

0|0
    0|0
  • öyle sorulara genellikle cevap vermemeyi tercih ediyorum. ne gerek var başımı ağırtmaya.

bazen dayanamayıp ters veya alaycı cevap verdiğim de oluyor ama.:))

0|0
    0|0
  • Yapı , karakter meselesi evet hoş değil, ama yapacak pek birşey yok..

0|0
    0|0
  • misal ? soruyu amaçsız bulursam genellikle cevap yazmam ama bazende kızıp yazabiliyorum..

0|0
    0|0
  • soru ters olabilir yada zevk alanlar öyle cevap vermekten..

0|0
    0|0
  • Hayır, kimse alay etmiyor..

Sadece sen çok ağırdan alıyosun bazen, ritm oluşmuyor..

0|0
    0|0
  • cok ters bir soru ise sirf dalgasina sorulmussa evet ben de ters cevap verebiliyorum

0|0
    0|0
    • şöyle söyleyim ben cevap veriyorum fikirlerimi söylüyorum alaycı tavır veya ters cevap veriyorlar

• anladım seni. bazıları sorduğu soruya kendi düşüncesi beklentisi ve doğrultusunda cevap almayı umarak soru soruyor.istediği cevabı alamayınca tersliyor ya da alay etmeye kalkışıyor.herkes aynı fikirde olacak diye bir kural yok. bunu herkesin bilmesi gerek.

• teşekkür ederim yorumlarına

• istedikleri cevabı alamıyorlardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim sitedeki üyeliğimi silme sebeplerimin başında bu geliyo.Soru soruyolar.Bir sürü değişik karaktere ve değişik düşüncelere sahip insan var burada değil mi?O yüzden çok değişik cevaplar çıkacaktır ortaya.Ben ise nerede çokluk orada bo.luk sözüne tamamen katılan biriyim ve herkes gibi düşünmüyorum bazı konularda.Hemen tartışmaya giriyolar benle.Kardeşim benim görüşümü kabullenmek zorunda değilsin ki.Ama benim düşüncemi yargılama hakkına da sahip değilsin.İstiyolarki herkes kendi düşünceleri doğrultusunda cevap versin.Bu siteden giden 1 bayan vardı.Kızın düşünceleri hiç ama hiç bana uymuyodu.Çoğunluğa da pek uymuyodu.Ama kız içinden gelen,samimi cevapları veriyodu ve ben o kızın cevaplarına hayrandım çoğu zaman.Önemli olan şu ne der bu ne der demeden insanların kendi düşüncelerini ortaya serebilmesidir.Atıyorum ben sırf sen benle tartışmaya girmiyim diye düşüncelerimi saklayamamki.Senin gözüne hoş görünüyüm diye senin istediğin doğrultuda cevaplar verdiğim zaman ben ben olamamki...

0|0
    0|0
  • özellikle benden farklı düşünen insanların cevapları altına yorum yapmıyorum çünkü oradan huzursuzluk çıkacağı belli bişey.. bana sataşmayana hiç sataşmam ben..

0|0
    0|0
  • duymak istedikleri cevapları almadıkları için olabilir işlerine gelmiyordur yani...

0|0
    0|0
  • Evet kimse katlanamıyor. Daha biraz önce arkadaşın biri burada kapansın, sıkıldım dedi. İnsanlar karşı görüşe katlanamıyorlar bence...Yazıkkk!

0|0
    0|0
  • kendi hallerine birak onlari kendi caplarinda eglendiklerini saniyolar sanirim. kafana takmaya bile degmez ;)

0|0
    0|0
  • İstedikleri cevabı alamayınca tersliyolar. Kabullenemediklerini biz dile getirince agresif oluyolar :) Boşveer.

0|0
    0|0
  • kültür seviyeleri gelişmemiş ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...