40 sayfalık bir öykü okumanız gerekse...

Nasıl bir tür olurdu tercihiniz? Aşk, polisiye, fantastik vb.

Güncellemeler:
Her cevaba +1 geliyor teşekkürler :)

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• parasızlık sefalet savaşlar, insan haklarının olmadığı bir dünyayı betimleyerek, doğadan insana, insandan doğaya aktarıp okuyucularıma enjekte derdim.

Günümüz yazarları içtenliklerini koymuşlar yazılarına nasıl konuşuyorlarsa öyle yazmışlar eserlerini. bence daha keyifli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dunyanin en kisa korku hikayesi tek cumledir. The knock adiyla arastirilabilir.

Onemli olan sayfa sayisi degil nasil anlatildigi

Tercihim distopya veya bilim kurgu olacaktir.

2|0
    0|0
  • kesinlikle fantastik :) kısa sürede olsa o dünyada yer almak çok hoş oluyor

1|0
    0|0
  • aşk, fantastik ve polisiye imlansız.. hayatta okuyamam.. zaten öykü roman okuyamam da neyse.. bir ihtimal tarihi bir anekdot olabilir..

1|0
    1|0
  • fantastik bilim kurgu ilgi alanımdır

1|0
    0|0
  • polisiye okurdum büyük ihtimal :)) ödev gereği öykü yazmıştık onu bile polisiye tarzında yazmıştım :))

1|0
    0|0
  • Ask olmasin bir zahmet asktan nefret ederim. Böyle psikopatca cinayetler olabilir

1|0
    0|0
  • Polisiye...

Aşk olacaksa eğer uzun uzuuuuun olmalı...

1|0
    0|0
  • aşk tabiki oda olmadı fantastik

1|0
    0|0
  • gerkmez ben okuycaksam okurum ama polisiyeyi tercih ederim

1|0
    0|0
  • Yeraltı edebiyatını tercih ederim.

1|0
    0|0
  • fantastik olmalı...

1|0
    0|0
  • Yaşanmış, gerçek hayattan herhangi bir konu.

1|0
    0|0
  • aşk romanları hiç sevmem polisiye cinayet olabilir

1|0
    0|0
  • ben daha çok insanı geliştiren kitapları tercih ederim

1|0
    0|0
    • Mesela?

• öyle belirli tür yok.kitabı alır arkasını okurum içeriğine bakarım.hoşuma gidiyorsa va bana bir şey katacağına inanıyorsam okurum

• Peki, şimdi oldu.

Kızlar Ne Diyor 5

• Polisiye ya da fantastik edebiyatı tercih ederim ama 40 sayfaya nasıl sığar onu düşünemedim

1|0
    0|0
    • Doğru. 40 sayfada, böyle bir konuyu bitirmek büyük ustalık gerektirir. Eğer olursa da cidden müthiş bir kitap olurdu.

• 500 sayfa olacak en az

• Katılıyorum.

• Bu sabah okudum 40 sayfadan daha fazlaydı gerçi.. haysiyetsiz bir aşk hikayesi başrollerinde 2 şerefsiz.

1|0
    0|0
    • Kitap sayfasının fazla oluşu ürkütüyor mu kitap seçimi yaparken?

• Hayır sayfa sayısına asla bakmıyorum genelde okuduğum kitaplar 150 sayfa üzeri.Konu sürükleyici dilide akıcı ve yalınsa çok kalın bir kitabı az yapraklı bir kitaptan daha çabuk, fazla zevkle okuyup bitirirsin.

• Kesinlikle. Bu yüzden yazarlar, böyle düşünülmesi için 2. kitaplarına ilkinden çok daha fazla önem veriyorlar.

• cinayet ya da felsefe..<3

1|0
    0|1
    • profil resmi için bu yavşaa mı seçtin kendine.. tebrik ediyorum valla ...!...

• Negüzel.. talatpaşaya cumhuriyetin kurucularına ençokta atatürke tecavüzcü, yalancı, katil diye haykırarak klip çeken, youtube a koyan.. "F.ck the Turks" tişörtleri giyen adamlar müzik güzelse sevilebiliyor.. yani ananın senin gözünde değeri yokmuş... bunu anladım.. ama müzikleri güzel dimi...

• off, kardeşim ben de adama tapmıyorum heralde.. müzikleri kulağa hoş geliyor sevdiğim bir tarz, abartmanın anlamı yok..

• Şu anki ruh halimle polisiye.

1|0
    0|0
  • Polisiye ve çözülemeyen cinayetler olabilir hiç durmadan okurum

1|0
    0|0
Yükleniyor...