Sakarya'da hangi mekanlarda yemeli?

sakaryanın çark caddesi, müze taraflarını falan, serdivan avm... o civarları yeni yeni öğreniyorum. yani oralarda yemeği güzel olan mekanları tavsiye eder misiniz? fast food, restorant vb her türe açığım.

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2-3 ay önce sakaryaya gittim.2-3 günlüğüne.

Sapanca göl kenarlarına gidersen ben sana sadece gözleme tavsiye ederim :) Hem doyurucu hem ucuz.Kumpiri falan hosuma gitmemişti benim sapancada.

Merkezde Çiğ köfteci sait'i güzel o heryerde güzel zaten :D

Efendi iskender güzel daha aklımda kalmayanlar :D

Çark caddesine yakın bir dondurmacı var süperdi ama adı aklımda değil :D

Sakaryada kötü yer yok ya zaten çok güzel :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sakarya yemekleri güzeldir.

0|0
    0|0
  • o meşhur ıslama köftesini yemediysen ben sana bişi demiyorum

yeni cami de meşhur ıslama köftecisi var orada köfte yiyebilirsin

ayrıca Kazımpaşa da kazımpaşa köftesi yiyebilirsin gerçi çok dedikodu dönüyor hiç gidip yemedim ama at eti yediriyorlar millette diyorlar bende diyenlerin yalancısıyım :D

köfteler ikişer ikişer geliyor bitince birdaha geliyormuş

0|0
    0|0
  • Bizim zamanımızda bir tek Rodi vardı. :P

0|0
    0|0
  • Forsquer diye bir şey var ordan bakarsın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben küçüklüğümden beri rodiye gidrm pizzası gayet güzeldr tavsiye ederm

0|0
    0|0
  • rodi burger bide atatürk lisesinin orda ev yemekleri var ahçıbaşı oralarda yiyebilirsin:D

0|0
    0|0
  • cark caddesinde mixs cafe var oranın ıkramları guzel canlı müzik akşamları yemek olarak yenı cami tarafında buyuk bır restorant acıldı sulu etlı yemekler 3 tl pılav 1 tatlı 2 100 cesıt var vede cok lunx teras katı muzıklı canlı cafe 3 katlı super bırsey yemekler hem uygun hem luxs hemde guzel kac kez gıttım onun dısında vatan hastanesının karsısında cark cadesını sokagında orası hatta turcel bayının karsında doner ekmek cı var ama superrrr doyurucu koftesı de harıka cok guzel tavsıye ederım

0|0
    0|0
    • sağol canım oralara bakıcam yazdıkların işime yarıycak öpüyorum

• :D afıyet olsun :D

Yükleniyor...