Dabbe. Bir cin vakası...

Bu filmi izleyen varmı? yaşanmış bir olay. kızın deli raporu bile var olay türkiyede muğlada derince köyünde geçiyo.. .. izledinizmi ya çok korkunçtu :)))

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Abi allahın yarattıgından niye korkuyum ki ? allahtan korkmak lazım. alın size düz mantık :)

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• filmiyle rezil ede ede sonunda dabbeyi çıkaracaklar ortaya:|

Cut.

2|3
    0|0
  • lise yıllarında izlemiştim

0|0
    0|0
  • sorma seyrettim yatamadım o gece ya. hayır mesela paranormal activity bana sıradan grldi korkmadım ama bunda muska dualar falan var abi

0|0
    0|1
  • walla sinemaya gittim ona mı girsem yoksa şapkalı süvariye mi girsem diye düşündüm o filmlerden sıkıldıgım için süvariye girdim ve iyikide onu izlemişim 2.5 saatimi doya doya geçirdim ;)

0|0
    0|0
  • yok bu filmin hcicbirini izlemedım cinlerden falan da korkmam siz cinlerden korkmayın cınler sızden korksun ayrıca asıl ıkı ayaklı cınlerden korkmak lazım

0|0
    0|0
  • Ben izlemedim yaşanmış olabilir ama ben bir film izlemiştim kara dedeler olayı.

Buda gerçek yaşanmış bir olay filme çevirmişler :D bu film daha iyi bence dabbeye göre

0|0
    0|0
  • İşsiz çok ya

1|0
    0|0
  • Beni gülme tutuyor böyle filmlerde gene aynısı olmustu:)

0|0
    0|0
  • Abartmaya gerek yok :)

0|0
    0|0
  • cok saçma bir film

0|0
    0|0
  • okadarda korkunç degil

0|0
    0|0
  • Pekte değil, Yaşanmış br olay olduğunu bilmiyordum musallat kötü bişey mazallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sayısız korku filmi izliyorum. ama en çok korkutan konu cinler. çünkü biz bunlardan korkuyarak büyüdük. yani ben öyle büyüdm. veya yaşadıklarımdan izlediğimde kendimi hatırlıyorum bilmiyorum. soruya gelirsek gitmedim fragmana baktım yakın zamanda gideceğim. korkacağıma inanıyorum yine.

0|0
    0|0
  • İslam inancına göre, cinler insanlara müdahele edemezler. Kızın hastalığının cinlerle alakası yok.

İşte, adamlar hem para kazanıyorlar hem de İslam'ı korkunç gösteriyorlar.

1|0
    0|0
  • izlemisim bende ama muglada oldugunu bilmiyodum :(( izmirede yakin -_-

0|0
    0|0
  • Korkunç mu? Berbattı..

0|0
    0|1
  • zıkkımın küp kökü

0|0
    0|0
  • İzlemedim kuzenim izledi ama anlattı..baya korkmuş :D

0|0
    0|0
  • Dun izledim psikolojim alt üst oldu :/ o ne ya bagirmalar cagirnalar :/ Allah korusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...