Üniversiteye Yeni Başlayacaklara Tavsiyeler

öncelikle herkes kendi olmalı ama yine de hangi filmler mutlaka izlenmeli, neler hakkında bilgi sahibi olunmalı gibi önerilerle başlayıp tavsiyeler verelim mi?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• hala izlemediysen 3 idots izle okul mevzuna gelince diploma almak olmasın amacın ogrenmek sevdiğin işi en iyi şekilde yapmak olsun bu bakış acısıyla yaklaşırsan herşey daha kolay olur ve cok cabuk bir yerlere gelebilirsin okul bir şekilde bitiyor ama iş hayatında sana diplomanı sormuyorlar ne biliyorsun diyorlar Sonuç : Diploma seni işe yerleştiri işi sen yaparsın yapamazsan şutingan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bol bol kitap oku abuk subuk gördüğün her şeyi bil ögren. toplumda sorulunca ilk sen atlarsın herkes vaaayyy der:d + senın ıcın katkısı olur.Ben bu işlern filmlerle olcagnı dşnmyrm valla hak vermeyende olabilir herkesn kendi görüşü

1|0
    0|0
    • o abuk subuk şeyleri merak ediyorum işte ne yazayım da öğreneyim :) Kitap bayaaa çok okuyorum zaten :)

• Verebileceğim tek tavsiye ; ilk sene diye ipin ucunu kaçırmayın , bir kaçtı mı toparlaması zor oluyor (derslerden sınavlardan bahsediyorum)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle film izleyerek değil, o sosyal ortamı hissederek yani tabiri caizse yaparak yaşayarak öğrenmelerini tavsiye ediyorum. ha bu arada üniversite birçok kültürün buluştuğu adres. fakat çok kültürlülük, kişide kültür sapması yaşatmamalı. buna özen gösterilmeli.

1|0
    0|0
  • film izlemek değil konserlere gitmek gezmek görmek kültür açısından önemlidir. bir tek film diye değerlendirme konserler gösteriler hepsine vakit ayırmalısn

1|0
    0|0
    • okumayı hiç hesaba katmayın...

• @wolfie genel kültür sahibi olmak için okumakta gereklidir tabiki.Okumayı bunların içinde unuttuğum için kusura bakma. bir kültür varsa yeme içme bile bu kültüre dahil edilebilir herşey önemli ve değerlidir

• kısaca pasif olma çokta sosyal olma

arada bir yol tut kendine birde erkek arkadaş edin

senden iyisi olmaz o zaman

1|0
    0|0
  • İlk senelerde çalışın, dersler kolay zaten ortalama yükselsin. İleride düşüyor :)

1|0
    0|0
  • Erkek yapmaya calisma, o seni bulur zaten

1|0
    0|0
  • yok öyle birşey kafanızda büyütmeyin.

Türkiyede yaşıyoruz :D

1|0
    0|0
  • kesinlikle coll ol ! erkeklerle fazlaa samimi olma genelde kızlarla takıl giyimine dikkat et ! coll olursan popüler olursun ki zaten büyük şehirlerden gidiyorsan üniversiteye özellikle istanbuldan popülersindir!

0|0
    0|0
  • Gitde sana ne kadar zarar verdiğini gör...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl olsa veririm diye alttan ders bırakmayın son sınıfta g.tünüz çıkıyor, ebeniz ağlıyor bilin istedim.

1|0
    0|0
  • Üst sınıflardan yardımcı olacak, yol gösterecek biri olsun yanında. Sudan çıkmış balığa dönmüştüm ben.

1|0
    0|0
Yükleniyor...