Ghajiniyi izlediniz mi?

Bir film böyle bitermi yahu gerçi başlangıçtan beri belliydi değilmi off, sadece günlüklerden bir film yapsalar dahamı güzel olacakmış acaba :) etkisinden kurtulunmıyacak bir film çok geçte olsa izledim ve etkilendim film hakkında yorum eleştiri vs.lerinizi bekliyorum baya doldumda filmde :D

Güncellemeler:
edit; yeni bişey öğrendim arkadaşlar filmdeki tıp öğrencisi kız Jiah khan 2 Haziran 2013 günü intihar etmiş

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• yine bir aamir khan filmi ve yine çok beğendiğim bir film. ilk izlerken çok sıkılmıştım sanırım ama bekledim ve o adam günlüğü açıktan sonra dedim ki " evet film başlıyor". Çok şey anlatan bir film değil aslında ve filmde aşırıya kaçan bir çok sahne var fakat bu film her filmi gibi sürükleyici olmasaydı üç saat boyunca izlemezdim sanırım. çok beğenmiştim akıllı düşünülmüş :)

0|1
    0|0
    • günlükler film içinde film gibiydi zaten benimde çok hoşuma gitti günlük bölümleri ilişkilerini başlaması falan gayet komik ve güzel kurgulanmış :D

• aynen öyle çoğu filmi güzel :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bn 2günde anca izledm çok uzundu ama yine de harikaydı :D yaa bide mutlu son olsa hep mutlu sonlu filmler orjinal olmş bnce :))

0|0
    0|0
  • mükemmeldi bence

0|1
    0|0
  • Ghajini güzel ya shrunk khanın bir filmi var sonuna uyuz oldum o kötü bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gayet güzel bir filmdi.

0|1
    0|0
  • Kavga ve yumruk efektlerini tenekeyle yapmışlar :D

Bir kaç şey dışında film güzeldi

En çok şaşırdığım şey ise adamın 48 yaşında olmasıydı(Maximum 30 küsür sanıyordum) :D

0|0
    0|0
    • evet 3 idiotsta üniversiteli bir öğrenciydi ben ordan tanımıştım aamir khanı daha çok şoke olmustum ben yaşını öğrenince :) intikam duygusunun işlenmesi pek başarılı olmamış veya benim pek hoşuma gitmiyor ama sadece duygusal-komedi sahneleri için bile izlenir 3 saatide izlenir :)

• Güzel filmdi Fanaa'yı da öneririm :)

• sıradan gidecegim artık, insallah yakında izlerim :)

• evet benide etkilemişti

cidden aamir khan güzel filmlerinden bir tanesi

ilk defa 1 filmden etkilenmiştim

hele son sahnesi harikaydı kalpana bankta oturuyor ya <3

0|0
    0|0
    • aynen o sahne benimde içimi rahatlattı adam şizorfeniye bağlasada en azından mutluydu filmin sonunda :)

Yükleniyor...