Bu yılın en iyi filmi hangisi?

Filmler olmasa eminim cips kolanın fazla bir değeri olmayacaktı.Sevgililerinizle romantik anlar yaşadığınız film sahneleri olmayacaktı.Bu yüzden filmlerin hayatımızdaki yeri önemli,hele benim gibi film bağımlısı iseniz.Bu yıl aksiyon/dram/macera/korku türünde her zamankinden yaratıcı ürünler ortaya konmaya çalışıldı.Sizin bu yılki favori filminiz hangisi oldu?

-Hızlı Ve Öfkeli 6.Gerek müzikleriyle,hikayesiyle bu yılın en güzel filmiydi bence.

0|0
8|22

En İyi Kız Görüşü

• Hobbit: Beklenmedik yolculuk

Bu yılın değil belki 2012 nin sonunda çıkan bir film ama ben hala etkisinde kaldım. Eski sevgiliyle tekrar buluşmak, tekrar ona aşık olmak gibi bir etki yarattı bende. Bir yangının külünü yeniden yakıp geçti yani :) Yüzüklerin Efendisi serisi gerçekten çocukluğuma etki eden ilk ve tek film serisi olduğundan hobbit ide yıllarca beklediğimden değdi yani :) Efektler, görsellik kesinlikle 10 numaraydı.

2|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 22

• Tepenin Ardı ve Hobbit dışında 2012 filmlerinden hiçbirini izlemedim. Her ikisi de iyi kotarılmış filmlerdi, beğendim. Tepenin Ardı hayali düşmanlar konusunu iyi eleştiriyor.

Hobbit'i de sıkıcı bir tekrar olacak sanarken beklediğimden çok iyi çıktı. Fantastik sinemayı çok iyi biliyor bu Pitır Ceksın denen maymunkolik asdfgh

0|1
    0|0
  • Göçebe

0|1
    0|2
  • Hızlı Ve Öfkeli 6 ve Monsters Universty : ) Tokyo Drift 2 dört gözle bekliyorum Jason Stathamla Fast & Furious aksiyonun sınırlarını aşıp gidecek

0|1
    0|1
  • django unchained

0|1
    0|0
  • dizi kurtarmıyo dimi :D

0|1
    0|0
  • Sucker Punch , bu yılın değil ama kızları unutamadım :D

1|1
    0|3
  • Kesinlikle SİHİRBAZLAR ÇETESİ son derece güzel bir filmdi. Son zamanlarda sinemada bir çok güzel film izledim ama zannımca bu Inception'dan sonra izlediğim en güzel film diyebilirim.

0|1
    0|1
  • djangoo

man of steel

0|1
    0|0
  • Sağ Salim. Uzun süredir böyle kahkahalarla gülmemiştim :)

0|1
    0|0
  • İron Man 3, Hızlı ve Öfkeli 6, Sıcak Kalpler bunlar baya güzeldi.

0|1
    0|0
  • recep tayyip erdoğan bir liderin doğuşu

1|3
    1|3
  • yılın daha bitişine var bence Jobs filminin herkes etkisinde kalacak bunun etkilerini göreceğiz sıkça

0|1
    0|0
  • IRON MAN 3,birazdan hvö 6'yı izleyeceğim :D

0|1
    0|0
  • Sabit Kanca :D aman morrrrrr koyunn

0|1
    1|0
  • 1.dead man down 2.oblivion . oyunculuklar ve kurgu konuşuyo

0|1
    0|0
  • pinin yaşamı

0|1
    0|0
  • 42

bu filmi izleyin gercek hayattan alinmistir

2013 en iyi filmi

0|1
    0|0
  • man of steel ve hızlı ve öfkeli 6 çok güzel filmlerdi..

0|1
    0|0
  • otisabi kesinlikle :d

0|1
    0|0
  • Trance. link

1|0
    0|0
  • man of steel

1|0
    0|1
  • Django Unchained.