Bunun anlami nedir ya ? Ciddi anlamda çok sinirlerim bozuldu !

Kiz arkadasima disari cikacagimi soyledim saat 23:10 siralarinda tamam dedi 12 de evdesin diyip saka saka ne zaman istersen dön vakit sorunun olmasin dedi ( yaklasik 1.5 aydir gece disari cikmiyorum ) neyse yolda giderken resim attim alaybeydeyim ( Karsiyaka ) dedim Karsiyakaya gitme dedi gitmiyorum dedim nereye gidiyim dedim eve dedi :S tamam dedim donuyorum dedim 45 dk boyunca telefonuna bakmadi sonra sen neye kizginsin dedi dalga gecer gibi ! Neye kizdigimi soyledim tamam peki kizginsindir diyip gecistirdi ne diyim ben ya ! Yemin ederim haketmiyorum bunu ya !

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• dışarı birlikte çıkmayı deneseniz?

0|1
    0|0
    • kendisi yazlikta ailesiyle ben izmirdeyim

• o zaman kızla açık açık konuş arkadaşım,onu sevdiğini ve senin kendisine güvendiğin kadar onun da sana güvenmesi gerektiğini söyle.

• kızsal dengesizlikler boşver üstüne gitme :D

0|1
    0|0
  • bence hakediyorsun :D nereye gideyim ne demek. ? sen gideceğin yeri ve saati söyle o tamam derse daha fazla konuşmasına gerek yok. hayır gitme derse orasını kendi aranızda halledin.:D ne öyle yoldan dönmeler bilmem neler.

1|0
    0|1
    • Hayir ben onu dalgasina soyledim yani cikmisim gidiyorum iste saat sorunu yok ! Dalga gecer gibi tamam eve git ne demek !

• parmağında oynatır o seniii ben diyim ki oynatıyorda zaten. ben daha 3 yıllık sevgilime oraya gitme buraya gitme eve dön demedim. çünkü o hakkı kendimde görmüyorum. herşeyin bir sınırı olmalı

• o sana emir veremez..bu 1.

aradaki samimiyet ne olursa olsun,saygı olmalı,rica olmalı ki aşkın tazeliğini korusun..

sen de taviz vermişsin,O diyor,sen yapıyorsun..sızlanma,bu da 2.

0|0
    1|1
  • yok artık ne hemcinslerimiz varmış. katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Kız arkadaşın çift karakterli olabilir mi acaba ?

0|0
    0|1
    • Degil

• Belirttim olani konustum anlattim ozurunu diledi bundan sonra sadece cikarken ben cikiyorum diyip su saatte donerim diycem

• Şu durumda izin almak pek uygun gelmiyor bana zaten. Hem senin açından hem de onun.

• Sen kız arkadaşın dön dediğinde döndüğün içn kaybetmişsin dostum.

0|0
    0|0
  • Ben iki kere okudum ama anlamadim birsey. :/

2|0
    0|0
  • Uff igrenc.

0|0
    0|0
  • Karşıyaka iyi ama çevresi kötü, kız haklı :///////

0|0
    0|0
  • Ciddi ciddi kızın sözünü dinleyip eve mi döndün? Böyle erkekler niye bizi bulmuyor aceba

2|0
    0|0
    • Evet evdeyim

• napcaksın merak ettim.

• kafama gore cikip gidicem napicam cikiyorum dicem gelirim dicem bu kadar

• kız biraz ezik sanırım kusura bakmada kendinemi güveni yok ne

0|0
    0|1
  • bence hak ediyorsun ne demeye hesap veriyorsun. erkek gibi davran suyu çıktı aşkınızında meşkinizin de

0|0
    0|1
    • hesap versen bir dert vermesen bir dert sorun bende degilmis demek ki sizin turunuzde !

• Tamam sen oylesini bul

• iyi o zaman sende ağlma ben bunu hak etmiyorum diye. ona sana nasıl davranması gerektiğini sen öğretmişisn hadi eyvallah

Erkekler Ne Diyor 6

• Titreme geldi emir kipleri havada uçuşuyor 12 de evde oluyorsun oraya gitmiyorsun falan filan höyt gerçi sen aranmışsın

1|0
    0|1
  • Normalde böyle değilse özel gününde olabilir

0|1
    0|0
  • Karşıyaka ya gelmişken bana uğrasaydın dertleşirdik kardeşim...kızların tribini başka türlü atamazsın yoksa üzerinden...

0|1
    0|0
    • Allah razi olsun dostum dusunmen yeter

• Aynı benim sevgilim ya bunlar kafayı yemiş tekmeyi basmak gerek.

0|1
    0|0
  • ergen detected

1|0
    0|1
  • hoş çocuksun aslında

0|0
    0|0
Yükleniyor...