Türk erkeklerin ve Türk kızlarının sevdiğiniz özellikleri nelerdir?

Hadi bugünlük eleştiriyi bırakalım ve yukarıdaki soruyu cevaplamaya çalışalım. Neler çıkacak çok merak ediyorum. ^^

Güncellemeler:
Soru kısa ve net olmasına karşın anlaşılmamış bazıları tarafından... Yani iyi özelliklerini yazın derken kötü özelliklerini yazmayın diye bir uyarıda bulunmama gerek yoktur herhalde?

0|0
13|40

En İyi Erkek Görüşü

• bazen kavga etsekte anlaşmasakta yine biz en iyi birbirimizi anlarız bu dünyada:) hiç boşuna türk kadını böyle kötü şöyle kötü demeye gerek yok erkekler düzgün olsaydı kadınlarda daha iyi olurdu.

kızlarımızın durum ne kadar kötü olursa olsun bir aileyi eline geçen 3-5 kuruşla maddi olarak ve sevgisiyle fedakarlığıyla manevi olarak ayakta tutmaya çabalaması ve bunu becerebilmesi dünyada sadece bizde böyle olduğuna inanıyorum ailesine çok iyi sahip çıkıyorlar.

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 39

• türk kızları genelde çok güzel diğer memleketlerin kızları hep aynı tip, kalkık burun sarı saç mavi göz :)) türk kızlarında çeşitlilik var. güzeli tüm ülkelerin kızlarından daha güzel bence

5|4
    0|1
  • Herhangi bir ülkenin kadınlarının bu kadar fedakar olacağını sanmıyorum beyler dürüst olalım o Rus kızlarının hiçbirisi gecenin üçünde size su böreği yapmaz :))

4|1
    1|2
  • türk kızları: burunları havada ukala bir grup olarak toplumdaki yerlerini alırlar. 3 kuruşluk et parçaları var sanki kurbanlık bonfileye sahipler. yakışıklısını, zenginini, boylusunu, poslusunu ararlar ama hiç aynaya bakmazlar. peşinden koşturmak isterler akıllarınca. halbuki tuzağa düştüklerinin farkında bile değiller. modern olma uğruna Avrupalı kızlara benzemek için ellerinden gelen her şeyi yapmaktan çekinmezler. medeniyet dediğin tek DİŞİ kalmış canavar gibi sadece kendilerine bakıldığını sanan zavallı ucubeler. kısacası çocuğun olsa sevilmezler. oğlum olur inş..

0|1
    4|1
  • rus kızlarla kıyasladığımızda birden sessizleşmeleri ve seslerinin çatallaşması

ve evet onlar gerçekten de güzel demeleri :)

ya da eksik bir yönlerini bulup sürekli orayı deşelemeleri

güzeller ama onlar müslüman değil ki falan! :)

1|2
    4|0
    • yanlıs anlama da ya evet güzel diyecekler ya da hayır cirkin diyecekler ne demelerini bekliyosun

• genel olarak rus kızlarının dünyada olmasından mutlu değiller onu demek istedim,

• Türk Kızlarının sevdikleri - Paraya önem verir , 7/24 gezim tozmak ister sabahtan akşama kadar sevişmek ister , sevgilisinin her ay ona hediye almasını ister

Türk Erkeklerinin sevdikleri - Hergün sex yapmak ister , vesaire

1|1
    5|4
  • kıskanıp sahiplenmeleri güzel türk kzıalrının

2|2
    0|1
  • Ben yuvarlak kalçalı dogun göğüslü narin özellikli hatunlardan hoşlanıyorum ve profesyonel sex yapmasına bilecek

0|0
    2|0
  • Kıskanmalarını seviyorum

1|0
    2|0
  • Bence çok fedekar olabiliyorlar. Ve sahiplenmeyi iyi biliyorlar. Şeyle düşünmek yerine kafamızı kullanalım beyler. Ve kızlardan da bir isteğim var öyle önüne gelene trip atmayın. Lütfen biraz daha samimi olun gerisi boş zaten.

0|0
    0|0
  • kızlarımız genel olarak güzel değiller ama aralarında güzel olanlar varya! dünyada eşi benzeri yok. özellikle vücut ölçüleri ve tenleri. benzersiz. avrupalı ya da rus kızlara baktığımızda çoğunluğu erkek gibi iri kıyım ve çekilsiz vücuda sahip. tenleri de hastalıklı gibi kızarık.

0|0
    0|0
  • türk kızlarından nefret ediyorum

0|2
    7|0
  • kaprisleri havaları:))

0|1
    1|0
  • kızlarımızın nazlanmaları çok talı ayrıca cefakar ve fedakarlar:) aslında çogu kızda oldukça bakımlı mesela bir rus kızı bu kadar bakımlı temiz titiz olamaz yemekte yapamaz ama dogal güzellikleri var ben tercih edermiyim hayır türk kızları baş tacı ama birazdaha namuslu olsalar keşke ya da bana denk geliyor. yani bakire bile olsa nasılsa kimse anlamaz deyip defalarca oral yapmış oluyorlar başkası için terk ediyorlar arkanı dönmeyede gelmiyor

1|0
    2|2
  • türk kızları diye bir genelleme yaparsak beğendiğim hiç bir özellikleri yok genel olarak.. ama bireye indirgersek tabi ki var..

0|0
    1|1
  • Türk kadınlarının cefakar ve fedakar olması güzel

0|2
    1|0
  • türk erkeği atara atar tek başına bir orduyu yıkacak sanması ve kızlarının ise çoğunun ölümüne kıskançlığı :)

0|1
    0|1
  • çok nazlılar. acayip trip yapıyorlar. / kızlar için)

erkekleri de genelde odun kro hayvan oluyor

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum Türk kızını. Güzel buluyorum ama sevmiyorum işte kişiliklerini...

Sinsi, arkadan iş çeviren, kıskanç ve tuhaflar.

0|0
    0|0
  • tek bir artıları var, Türkçe biliyorlar:D

0|0
    2|0
  • bazı kızlar çok vefalı.

yardımsever.

işte bu güzel.

1|1
    0|1
  • hiçbirşey yok

1|2
    3|2
    • Adamlıkta No.1 sin... Boşuna bazılarına hava vermenin alemi yok...

• türk olmamız :)))

1|1
    1|1
  • Kızlar hep trip trip :D

0|0
    4|3
  • Bizi biz yapan ne kaldıki bence yabancılardan çokta farkımız yok :)

0|1
    1|1
  • Açıkçası yabancılarla fazla bir muhabbetim olmadığı için kıyaslıyamicam.

0|1
    0|1
  • Yüzdelige vurursak Türk erkeklerinin kendini begenmis ve bir b... oldugunu düsünmeleri.

Ve kızları da yüzdelige vurursak;

Ah, onlar yüzdelige bile vurulamaz...

0|0
    3|3
  • türk kızlarının hamarat olması , türk erkegininde taş fırın erkek olmasıdır :D

0|0
    0|0
  • Mutfakta iyi olmaları.Hepsi öyle değil tabi..

0|0
    0|0
  • Tripleri Havaları Kıskançlıkları :) Turklere Özgü Bunlar BAşka Yerde Yok :)

0|0
    1|0
  • aynı dili konuşmamız

1|0
    2|1
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 13

• ruslarla kıyaslamak.

1|0
    0|1
  • Kizlarimiz hamarat.bir şeyler yapalim diye ugrasiyor.

Erkekler ise sahiplenici, koruyucu.

1|2
    0|1
  • bazı erkeklerın koruyucu sahıplenmelerı felan hosuma gıdıyor kızlarında bellı zaten kıskanc olmalarıı :D

0|1
    0|0
  • türk erkekleri korumacı ve mert

türk kızları da çok iyi anne olurlar:)

0|2
    0|1
  • Bence Türk kızlarının naz yapması abartılmadıkça güzel.Türk erkeklerininse bir kızın gönlünü kazanma çabaları güzel

0|0
    1|1
  • beni sarmiyo fazla... heyecan yok... cilginlik yok... düz mantik bagimlilar... kaideyi bozan istisnaya inaniyorum

1|0
    0|1
  • türk erkeği korumacı ve ailelerine önem veriyor :) bu içok hoşuma gidiyor

0|1
    0|1
  • Kıskanç olmaları sahiplenmeleri . ♥

0|1
    1|1
  • bizi sadece biz anlıyoruz

0|1
    1|1
  • Sarışınlar yok sevmiyorum o yüzden :(

0|0
    0|0
  • kıskanıp sahiplenmeleri kadınlar ve erkekler için aynı ama erkeklerin kendileri dünya harikasıymış da biz onlara yetemiyormuşuz gibi davranmalarına anlam veremiyorum

0|1
    0|0
    • aynen canım. tıpkı yukarıda olduğu gibi nefret ettiğini söyleyenler olmuş. :)))

• eldekiyle yetinioz bence gitsek şimdi bir italyan bizi npsn elde olan bir türk var :D

1|0
    0|2
  • ben en çok erkeklerin maçoluğunu ve kıskanmalarını seviyorum kızlarınsa bir bokunu sevmiyorum hepsi kezban ben de dahil:D

0|1
    4|2
Yükleniyor...