Reklam kuşağına ayar verilmesi gerekmiyor mu?

Ne kadar saçma reklamlar var ya öyle. Şahin Sucukları reklamından kaçarken Didi reklamına yakalandım. Niye böyle leş ülkenin reklam sektörü bir de ?

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

• Bizim insanlarımızı yansıtıyor, sen didi reklamındaki teyzeden görmedin mi hiç?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet ya, hele partiye deterjanla gidiyorlar ya süper yaa accayip yaratıcılık yani :D

1|0
    0|0
  • Şahin reklamı.. O ne iğrenç ne saçma ne içeriksiz ne gereksiz ne piskopat ne çirkin ne e ne cız ne pislik ne feci bir reklamdır. bilmem anlatabildikmi

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl ya :/

0|0
    0|0
  • aynen.reklamlar çok anlamsız ve hep aynı yüzler.aynı konular.yaratıcılık yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şu Reklamdan sonra program bitirmeyi bir düzenlesinlerde önce.Kısa bir aradan sonra haber bültenimiz devam edecek dio, 15 dk reklam izliosun, gelio haber bültenimiz bitti iyi akşamlar dio, yine 15-20 dk reklam izlioruz

0|0
    0|0
  • Hiçbir reklamı izlemiyorum, çok sıkıcı ve saçmalar. Tamamen vakit kaybı..

0|0
    0|0
  • Hiçbiri bir ege bal değil ^^

0|0
    0|0
  • yıllardır benime sorduğum soru bu. ya kardeşim kaç kişinin elinden geçiyo bu reklam kaç kişi oynuyo kaç kanala gösteriliyo biride çıkıp bu ne boktan reklam ya demiyolarmı anlamıyorum gerçekten ülkede seviye bukadarmı düşük

0|0
    0|0
  • Kalbi Abd olan reklam sektörünün Türkiyeye ulaşması uzun zaman alıyor. Yani kısaca Abd de uygulanan reklam ve stratejiler Türkiyeye 50 yıl sonra geliyor . Algılaması zor olsada bu böyle reklamsız bir şirket düşünülemez.

0|0
    0|0
  • Sorma şahin reklamında koptum :D

0|0
    0|0
  • katılıyorum ya çok sinir bozucu reklamlar

0|0
    0|0
  • Aynen yha Hele Şu Didi Reklamından Gıcık Kapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...