Türk kızların merakı?

Ben arada sırada bulunduğum bazı yerlerde kızların zencilere karşı bir sempati ve dialog içinde olduklarını görüyorum..Bazende duyuyorum çok şekerler filan falan...Merak ettim bende..Neden? :)))

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Farklı oldukları için ilginç geliyorlardır kötü niyet aramaya gerek yok

0|0
    0|0
    • Ben arayış içinde değilim.Merak ettim o kadar...Merak etme ben zaten ırkı din ve mezhep diye ayrıma veya kötü niyetlerine alet olacak şekilde bir eşek değilim...Sorduğum soruyu bazı kişilerin yanlış algılamasından beni kızdırıyor..SOnra bu soruyu keşke sormasaydım ...İlginç geldiklerini bende biliyorum ama insan davranışları arasında sempatik bir şekilde davranan zencilere karşı kızların davranışı türk erkeklere karşı davranışı eksik kaldı diyorum.O yüzden davranış bilimi gibi araştırmaya benzer

• siz Türk erkeklerinin Rus merakı gibi derdim ama amaç aynı değil. Biz millet olarak yabancıları kendimizden daha çok severiz, farklı olan cazip gelir

• Zaten türk milletin çoğu yurtdışına ufku açılmamış insanlar kaynıyor.Anlam veremeyen ve geri kafalı tip insanları çoğunu elimizde bulunduruyoruz.O yüzden davranış eksikliği çıkıyor.Ben mesela Rus merakım yoktur ama Japonlara karşı bir merakım var..Çİnce ve Japonca öğrenip gidicem...Kültürü bakımından geleneği bozmadan devam edebilen ırk olduğunu biliyorum..Nasıl buraya kadar geldiklerini merak etmişimdir.Bu zenci olayı ise bir kaç etrafımda şekerler güzeller diye sesler duydum o kadar...

Kızlar Ne Diyor 10

• Çünkü haklarında efsaneler var asfgsf

0|0
    0|0
    • hııııı ? Ne efsanesi meak ettim.. Kimse efsaneyi bildiğini zannetmem... :)

• Özel bi' sempatim yok.

0|0
    0|0
  • bende seviyorum zencileri ama kadın erkek hepsini seviyorum. sanırım bu biraz acımakta olabilir ya da ezilene karşı duyulan sempati bilemedim. onları hep gülerken görmek istiyorum.

1|0
    0|0
  • Bunun bir tarifi yok ama çok şekerler sadece

1|0
    0|0
    • Hala düşünüyorum kafamda ? işaretler geziniyor..

• Ama bu soruda bir nükte var bence

• Ben meraktan sordum sadece ..Mesela saat satan zenciler var..Kızlar gelip sanki taanışmak istercesine bir şey sorup sorup duruyor şekerler demi diyorlar..Bir de arkadaşlarla takılırken ben bir zenciye laf attım çikolata imalatından mı geliyorsunuz dedim.. :)) Anlamadı gitti..

• sempatikler çünkü. ben siyah adamları Roberto Carlos'a duydugum sempatiden dolayı sevimli buluyorum. Roberto ne şeker adamdı ya :)

0|0
    0|1
  • Sorunun sonuna o gülücükleri sıralamışsın ya bir fesatlık sezdim ben bu soruda. O yüzden hiç bulaşmayacağım.

0|0
    0|0
    • :)) Hayret... Gülücüklerimi bile dikkat ettin.. Varya sende az değilsin bakıyorum..

• Yok ben şeytan değilim.

• Hımmmm... Madem değilsin... Bir fesatlık sezmeden bu soruya cevap vermeni isterdim tabi sana kalmış karar...Ben o kötü niyetle değil meraktan sordum..Bu insanlar arasındaki ilişkilere dikkat ederim ve seviyesine göre davranırım..

• Tipim degiller ama zenciler cok guzel guluyor

0|0
    0|0
  • Will Smith gibi olsa tüm zenciler beyaz erkeklerin hiç şansı olmaz :D

0|0
    0|2
  • çünkü bir sempatikler tatlı geliyor konuşması olsun tipi olsun tatlılar işte

0|0
    0|0
  • İlerde zenci erkek bir bebek evlat edinmek istiyorum.

Özellikle zenci bebekler bana çok tatlı geliyor. Saçları filan ne bileyim seviyorum.

1|0
    0|0
    • Seviyorsun tamam anladım...Bana şeyi hatırlatıyor şu eskiden zenci oyuncak bebekleri hatırlatıyor çocukken akşam ona bakarken sinir gözle bakardım neden karanlıkta görünmezdi..

Erkekler Ne Diyor 6

• Irkçılığı bir kenara bırakacak olursak bizim millette hep bir yabancı merakı var erkeklerimizde (Bende bir erkeğim yani bizde ) rus sarışın vs. merakı kadınlarımızda zenci italyan vs merakı var bu çok saçma dışarı bu kadar meraklı olacaklarına birbirlerine baksalar bizde ne cevherler var beni eski kafalı görebilirsiniz ama ben leyla ile mecnunun kerem ile aslının rus veya zenci olmadıklarını bilecek kadar akıl irfan sahibiyim allaha şükür :) ve onlar bizim kültürümüz insanlarımız

0|0
    0|0
  • bende zenci kızlara ilgi duyuyorum dostum farklılık her zaman ilgi çeker

0|1
    0|0
    • Bende gördüm dostum zenci kız vardı yanımızdaydı ama ilgimi çekmedi ama nasıl anlamadım gitti..

• ya şimdi dostum şimdi bunu görsem bende beğenmem link ama şu tatlılıga bak bir link

• Sen kafayı zenci kıza bağlamışsan sana saygım var ama ben beğenmedim...Mesela ben japon kızları merak ederim.. :)

• Yahu ışığı söndürünce görünmeyen adamı ne etsinler..

0|0
    0|0
  • Kaslı, fit ve sempatikler. Bundan olabilir

0|0
    0|0
  • Sifat yoktur ama fiZikleri iyi (bayanda erkekte).

0|0
    0|0
  • Onu genelde azgın karılar söyler kızların tiskindiklerine şahit oldum.

0|0
    0|0
    • Ben öyle düşünmedim ama genelde dediklerini duyuyorum..Bazen bizim kuzenlerdende duyduğum oldu ama sorduğumda çok şekerler filan falan diyince kaldım nesi şeker ki dedim ben mi safım yoksa neyse..

Yükleniyor...