Nedir bu Hello Kitty?

Arkadaş ya çağın gerisinde kaldım ya da başka bişi bu... Bi yerinde kaçırdım ama nerede.. Tamam kızlarla alakalı bişi bu sinir kedicik (kedi galiba) Ama nedir bu hello kitty ? Hangi ülkede çıkmıştır amacı nedir markamıdır tabumudur ergen kızların dayanışma örgütümüdür ? Karikatürlerde orda burda özellikle gençlik zamazingolarında çok ünlü bişe olsa gerek? E hadi kız tarafı söyleyin bakalım nedir bu "Hello Kitty"

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Pembeden soğumama sebep olan çılgınlık...

link

0|0
    0|0
  • Seveni milyon kız. Ben nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Herhalde karikatür :) Bizim evde hiç bulunmaz..

0|0
    0|0
  • 21. yy. barbie ..

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim marka. Önce cüzdanları çıkmış, şimdi defterleri, tokaları, bileklikleri falan var. Sonradan çizgi filmlerini de yapmışlar.

0|0
    1|0
  • hello wolcano:)

0|0
    0|0
  • Hello Kitty

nasıl bugs bunny nasıl tweety oda Hello Kitty yani nasıl biacıklama bekliyosun?

Lisanslı ürünleri var.Bendede pijama ,canta,çamasır vs si mevcut.

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum ama 2 yaşındaki yeğenim hello kittyli eşofman terlik vs şeyler istediğinde ne olduğunu öğrendim :D

0|0
    0|0
  • haha:d bende o kuşaktan değilim bilmiyorum merak ettim şimdi

0|0
    0|0
    • Aynen ondan =) Bi dönem uykusuz çok alıyordum (neredeyse her hafta) Umut Sarıkaya'nın yüzünden hep. O kadar çok işledi ki bu sinir kediyi karikalarında...

• Liquid-Soul gelsin açıklasın.

0|0
    0|0
  • hello kitty ölsün istiyorum:(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hastalık abi hello kitty, 10 ila 50 yaş arası veya menopoz konseptine henüz yenik düşmemiş tüm organizmaların ortak viral enfeksiyonu. ne zaman bir kız cocuğu etrafında olan biteni fark etmeye başlıyor işte o sırada hello kitty de farkediyor..

çok vahim bir durum, tedavisi mümkün değil.. bu hastalığa kapılanların yakınlarına allahtan sabır diliyorum...

0|0
    0|0
  • Oysho isimli mağazalar zincirinin pek çok iç çamaşırı ve pijama zımbırtıları var hello kitty li. Ayrıca cicişlerin de favori tercihi sanırsam. Bir de şöyle bir karikatür var belki yardımcı olur;

link

0|0
    0|0
  • Hello Kity = Mango / Zara Poşeti = Çakma Gri Hugo Boss eşofman hadisesidir.

Yorma kafayı olay basittir. Bkz: Uykusuz - Umut Sarıkaya

0|0
    0|0
  • Bibendum gibi kızlar tercih ediyor daha çok

0|0
    0|0
  • cicişlerden öğrenmiştim hello kity i bilmiyordum

0|0
    0|0
  • Japon "agu bugu'su" işte. Malum sevgi pıtırcığı kızlarımız çok meraktır "agu bugu'ya"

0|0
    0|0
    • Japonlarda ki sağ patisi ya da sol patisi havada olan bir kedi timsali var bu kedinin hangi patisi havadaysa o gün ev sahibinin ruhsal halini gösterebiliyor.. Mesela sağ pati havadaysa bu şans demek sol havadaysa bu uğursuzluk demek gibi..

Bu kitty ona benzese de yok o değil ne yazık ki

Yükleniyor...