Orta Doğu Ülkeleri Akıl Fakiri mi ?

Arkadaşlar hep Amerika'yı sucluyoruzda bu adamlarda akıl yokmu birbirlerini yiyorlar tamam suç yüzde 80 amerika ise yüzde 20 de bunların salaklıklarından bence hangi zihniyet Allahuekber diyip Camiyi havaya uçurur ya :/

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Özgür Suriye Ordusu , Şii camilerini Allahuekber deyip havaya uçuruyor.

Çünkü o cami, gerçek cami değil falan diyorlar. Kafayı yemiş cahil sürüleri.

0|4
    1|1
    • :D onuda amerika israil öğretti der şimdi bazı üyeler

• Çin > Amerika / İsrail

• Tşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Sunni-Şii diye birbirlerini kesiyorlar.

Evet akıl fakiriler. ''Hepimiz müslümanımız'' diyemiyorlar.

0|6
    1|0
    • Mısır ordusuna 1987 den beri amerikadan destek gidiyor.

• Olabilir degil amerikan dış iliskiler bakanı açıkladı.mısır bizim için çok önemlidir cümlesinide araya sıkıştırmıstır.izleyebilirsin

• Camiyi uçuranların amerikancı olmadığnı nerden biliyosun

2|4
    0|5
  • Üşenme bak yazıyı oku link insanların kafaları cidden çalışmıyor

0|1
    0|3
    • gerek yok biliyorum zaten benim anlatmak istediğim yani bir insan kışkırtılırda gidip allah için Cami havaya uçurulur mu gülesim geliyor töbe yarabbi

• uçuranlar hangi taraftan acaba?

• Yazık. Hala Camileri kim uçururbilmez misin.

0|2
    0|5
    • senin istihbarat baya geniş heralde :)

• Ben mi dedim onu bence okumayı bilmeyen ben degilim. Ayrıca yorum yazan sensin,hoşuna gitmiyorsa yazma..

• Antisiyonist bana buradan cevap verdiği için buradan ona yazdım ,sana değil ...

Erkekler Ne Diyor 6

• çağdaşlaşmamış ,medenileşmemiş , eğitimsiz kalmış toplumlar , acı çekmeye mahkumdur...

dünya tarihi bunun örnekleri ile doludur...

0|4
    0|0
  • işin içinde para da var para yiyenler çok ülkesini degerlerini satanlar yok mu

0|1
    0|0
  • Müslüman görünümlü, hatta namaz kılıp da içinde kafirlik saklayanlara münafık denir. Bu adamları Müslüman sanıp Araplara toptan karşı olundu bu yanlış tarih yüzünden. Yapma bu hatayı. Gerçek Müslüman zaten Allah'ın evine zarar vermez.

1|2
    0|0
    • tamam Suriyeyi al ele 2 taraf var Kelimei Şahadet getirip başka Müslümanı öldürüyor

• Gezi parkına 10 milyon kişi destek verdi bunun 9,9 milyonu internetten destek sanal destek hayali destektir yani düşündüler şimdi gerçek destek verirsek ülke karışır netten yazdılar

• araplar demedim kardeşim zaten ortadoğu ülkeleri dedim :)

• Müslümanların yaptıgı en büyük hata kendilerinin çogunlukta oldugu yerlerde iç savaşın huzursuzlugun geri kalmışlıgın sebebibi hristiyan dünyasına yıkmaya çalışmaları güya onlara göre islam toplumlarında kargaşanın sebebi hristiyan dünyası sorunu kendilerinde aramazlar ama suçu yıkmayı iyi bilirler

0|0
    0|0
  • Sen düşünüyormusun ki o camiyi havaya uçuran müslüman ?

0|0
    0|1
  • ne yazıkki insanlar ne zaman birilerinin yanlış sözlerine kandılar,çıkarı için çalıştılar ve en önemlisi kuran yolundan ayrıldılar hep bunlar başlarına geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...