Arkadaşlar bir şiir yazdım sizce nasıl?

Gecenin karanlığında boğulmaktı gözleri Neslişah

Uçmaktı,ruh çıkarmaktı,ölmek gibi bitiriciydi dudakları Neslişah.

Renklere kanıp ağlamaktı gülümsemesi Neslişah.

Uykum kayıp kulaklarımın sesi Neslişah

Kaderimi tanrı yazdı güya,yazarı Neslişah.

Arkadaşlar net olun dobra olun güzel mi :)

0|1
42

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş yanlış alınmazsın umarım eleştirimi bende yazarım böyle birçok eserim var yasal tasdikli

ve genel anlamda şöyle söyleyim her satıra neslişah koyman olmamış şöyle olabilirdi

Gecenin karanlığında boğulmaktı gözleri

Aşkı semalarda Uçmak, ruh çıkarmaktı sanki,

Her dokunuşta ölmek gibi bitiriciydi dudakları

Renklere kanıp ağlamaktı gülümsemesi

Yüreğimden akan her cümlede ismi

Uykum kayıp Neslişah kulaklarımın sesi

genelde dörtlük olur lakin böylede daha hoş oludu sanki :))) biraz kendimden kattım düzenledim

ayrıca bu söz

Kaderimi tanrı yazdı güya,yazarı Neslişah.

burada Allahın sahasına girmişsin ve Allaha şirk koşan bir söz bu senin felaketin olur tövbe et derim ben kardeş yok ben inanmıyorum desende kişisel inaçlar ne olursa olsun saygı duymalısın

kardeş ayrıca şiirin çok kısa olmasına karşın anlatım olarak belki mükemmel değil ama sende ışık var çok iyi yönde bu özelliğini geliştirebilirsin ve zamanla mükemmel eserler yazarsın yüreğine sağlık umarım kırılmamışsın saygılarımla...

0|0
    0|0
    • Kardeşim öncellikle mükemmel bir eleştiri yaptığın için çok teşekkür ederim.Yazdığım şiiri gerçekten çok iyi toparlamışsın çok şaşırdım :) Küçük yaştan beri şiir,hikaye vb. şeylerle uğraşıyorum.Ara sıra şiir atarım bu siteye gene yorum yaparsan çok sevinirim.Saygılarımla...

• Sizinle konuşmak büyük bir şerefti.Her şey için çok teşekkür ediyorum.Umarım yazar olarak hayatta istediğiniz yere gelebilirsiniz.Saygılarımla...

Arkadaşlık isteğimi kabul ederseniz sevinirim.

• insallah guzel dileklerin icin tesekkur ederim Amin cumlemize

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Başlık Taptığım Neslişah :D

0|0
    0|0
  • Neslisahhh?

0|0
    0|0
  • Ne Neslişahmış arkadaş :D

0|0
    0|0