Erkekler şiirden hoşlanır mı?

Erkekler şiirden hoşlanır mı? Şiir yazan kadından etkilenir mi ne dersiniz?

Erkekler ve şiir hakkındaki düşünceleriniz neler?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• magrifet yazan da değil yazdıranda dır vesselam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Zevkler ve renkler tartışılmaz.Şiir hayatımızın çoğu yerinde karşımıza çıkar.Dinlediğimiz şarkılar birer şiirdir.Şiir yaratıcılık gerektirir.

Osmanlı ya bak.Tüm padişahlar biraz şairdir.Ulema da öyle sadrazamda öyle.Ve hepsi erkekti bu kişilerin.

0|0
    0|0
  • Hayır erkeklerin çoğu şiirden falan hoşlanmazlar. Bu sadece romantik takılan kızların onlarla cinsel ilişkiye girmesi için yapılan bir dümendir o kadar. Şiir yazmak erkek işidir. O kadar kadın yazar varken kadın şair kaç tane gördünüz bu güne kadar? Kadın şiir yazmaz şiir dinler, çünkü kadın kız tavlamaz..

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmemiştim lakin

Demet akalında Ayrıldığı sevgililerine şarkı yazıyor ama işe yariyormu bilmiyorum ...

KAdın duygusaldır yazarsa işe yarayabilir belkide hoşumuza gider...

0|0
    0|0
  • sen şiir okusanda erkek yalandan gülümseyip ..çok güzeldi meleğim diycekk..asıl o anda ne planladığını söylemiyim=))bu sana bir erkek tavsiyesi..sadece ben değil normal her erkek(eğer sana körkütük aşık değilse) böyle düşünecektir..ama gerçekten çok aşıksa başkaa..

0|0
    0|0
  • şiir nefretimdir,

düz bir yazıdaki şiirsel ifade ise hayattır...

0|0
    0|0
  • Türkiye'de ki en büyük şairler sanırsam erkek olduğu için erkeklerin şiirden hoşlanabilmesi olasıdır.Tabi bu biraz yapı ve alışkanlıkla ilgilidir.Yani ben şiir yazmayı seviyorum mesela ama başka bir erkek şiiri sevmek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Yine eksi manyağı olacağım ama daha önce de yazdım. Şimdi de yazıyorum.

Hani insan bir kaç şiir sever falan da yok yazmakmış, duvara karşı %10 derece eğimle okumakmış. Bunlar nasıl hareketler ya.

"So gay" başka bi'şey değil.

0|0
    2|0
  • Şiir yazmak güzeldir güzeli şiirle bağlamak güzeldi

0|0
    0|0
  • yazana bağlı yada karşısındakine bağlı bakarsın kendi bile yazar içindeki ruh haline bağlı

0|0
    0|0
  • Bana hitap ediyorsa severim... Karşılığını yazarak veriyorum.

0|0
    0|0
  • aşk şiirlerinden hoşlanmam.

0|1
    0|0
  • ben etkilenirim sonuçta beni düşünmüş yazmış

0|0
    0|0
  • Şiiri hiç sevmem

0|0
    0|0
  • ben cok severim. Can Yücel kadin dedigin gercekten harika bide

Cahit Sıtkı Tarancı Yas 35 siiri

0|0
    0|0
  • Güzel yazıyorsa hoşlanırim ilkokuldaki şiirler gibi olmasın ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sırf şiir yazıyor diye bir kadından hoşlanacaklarını pek sanmam.

0|0
    0|0
  • Kadınlara yazılan şiirler daha güzel.

0|0
    0|1
  • şiirden hoşlanan erkekten hoşlanırım. şiir yazan kadından etkilenir mi bilmiyorum ama ben şiir yazan bir erkekten etkilenebilirim.

0|0
    0|0
  • karekterine göre değişir.

0|0
    0|0
  • bilmem bana uzak :/

0|0
    0|0
  • so gay.

0|0
    0|0
  • başka kadınlara yazılan şiirleri daha çok seviyorum. ama o kadınların yerinde olsam gülerim kesin.

0|0
    0|1
Yükleniyor...