Adalet var mi? yoksa ne yapmali?

Bir ulkede adalet olmadigina inaniyorsaniz ne yaparsiniz? Hangi kuruma guvenirsiniz? Cozum yolu var midir?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• ben hukukçuyum üniversitede gördüğüm ceza hukukuyla dışarda uygulanan hukuk arasından dağlar kadar fark var televizyonlardaki cezaları görünce allah allah bu hangi maddeydi hangi fıkraydı diye düşünemekten hukukçu olduğuma şüphe eder hale geldim anlayacağınız hukukun asıl kaynaklarından biri olan yasalar katledilmiş sadece siyasi iktidarın inisiyatfii mahkemelerde kaynak olarak kabul edilir hale gelmiş.hı pişmanmıyım hukuk okuduğum için asla sorun bende ya da hukukta değil sorun hukuku uygulayanlarda...

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• devlete karsi bir suc islediysen adalet dört nala kosar yakalar.

devlet sana karsi suc islediyse topal ve kördür sittin sene adalet beklersin.

dünyanin heryerinde bu böyledir.

0|2
    0|1
  • Nedense torpil kullanamayanlar nerde bu adalet der.

0|1
    0|1
  • adalete inanmıyorum ama bir themis var.

0|0
    0|1
  • İstanbul Emniyet Müdürlüğü

Halk içim emniyet,adalet için hizmet!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Adaletin bittiği yerde Anarşi başlar.

1|2
    0|0
  • Hani bir söz vardır ya "bu dünyada babana bile güvenmeyeceksin" diye. Madem babama bile güvenmeyeceksem elin siyasetçisine ve lider diye ortaya çıkan adamların koyduğu kanunlara neden güveneyim ki ? Bu enayiliktir. Allah'ın adaletinden başka kimsenin adaletine güvenmem.

0|0
    0|0
  • En başta hayatın adaleti yok , daha da kötüsü öyle bir iddaası da yok ; Ne yapabilirsin ki

0|0
    0|0
  • adalet diye bir şey hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • adalet sadece kadın ismidir

0|0
    0|0
  • Adalet 4 numaradaki kader in karsisindaki odada

0|0
    0|0
  • Çözüm yok malesef

0|0
    0|0
  • Adelet yoksa orman kanunları konuşur =_=

0|0
    0|0
  • adalet türkiyede sadece kadın ismi bunu anlayın artık

0|0
    0|1
  • Varsa göster.

0|0
    0|1
  • bu ülkede adalet var.ne yazıkki ülkemizdeki insanlar başkalarının sözlerine çok kolay kanıp,doğrusu var mı diye araştırmadıklarından böyle sanıyorlar.inanın ülkemizdeki özgürlük ve yaşam dünyanın başka hiçbir yerinde yok.başka yerde yapılsa adamı ne yaparlar kim bilir.

0|0
    0|0
    • Tecavuzculerin ozgur olmasi normal yani

• kardeşim sen hukuktan ya anlamıyorsun ya da kasıtlı davranıyorsun.hakim ve savcıları atayanlar hsyk kurumudur.o kurumumda bulunanlar da çeşitli yerlerden çeşitli kişilerin oylarıyla atanır.bak yukarıda çok güzel yazdım:ülkemizdeki insanlar başkalarının sözlerine çok kolay kanıp,doğrusu var mı diye araştırmadıklarından böyle sanıyorlar.

• Hukukcu musunuz? Bir kastim yok soru soruyorum niye geriliyorsunuz. Kardes oldugumuzu da zannetmiyorum

• adaletde hayatda parası olana var kardeş

0|1
    0|0
Yükleniyor...