Değişik ilgi çekici bilgileri paylaşalım mı?

herkes bildiği ve çok ilginç gelen bir bilgiyi paylaşsın hem şasıralım hem kültürümüz gelişsin :D

0|0
418

En İyi Erkek Görüşü

• Boşanmaların % 100'ü evlendikten sonra gerçekleşiyor.

1|0
    0|0
    • ohaaaaaaaaaaaaaaa:D:D:D:DD:

• rica ederim güldürdün :D

• Her zaman güldürmek benim işim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• ilginç bir anımı paylaşıyım gülün yuh deyin şaşırın :D ; dedem dipçik gibi adamdır felakatte neşelidir gramda hazetmez doktor hastane tayfasından.bir gün rahatsızlandı.gittik işte yok röntgen idrar tahlili falan yapılıcak dendi,sıkılmaya başladı p**evenkler diye sölenmeye başladı :D adam bir kab gibi bişey verdi tam ne için olduğunu bilmiyorum idrar dendi bana ama yani kase gibi bişeydi bildiğim idrar tahlilinde verilenlerden değil en azından.dedeme verdik abdesti yap lavaboda gel diye.ben dışarı çıktım sigara içmeye içerden bağırışmalar geliyo dedem gülüyodu gittiğimde.bir baktım adam büyük abdestini yapmış kaseye koymuş doktor masasına :D :D :D dışarı çıktık bir de bana bu onlara ders olsun diyor :D :D :D öyle bir anı,gülün

2|0
    0|0
  • link Çok şaşıracaksınız

1|1
    0|0
    • ilginç:)zira insanın ağızı da totoşundan daha pistir.totoştan sadece kaka çıkar,ama ağızımıza her şey giriyor...?!...o kadar demedik de istisnalar işte:))))

• Şans kapıyı bir kere çalınca siz ona kapıyı açmamak için ne kadar direnirseniz direnin o gerekirse kapıyı kırıp içeri girecektir.Şanssız insan yoktur ki zaten NE KADAR ŞANLI OLDUĞUNU BİLMEYEN APTAL İNSANLAR VARDIR. En iyisi siz kapıyı hep açık bırakın.

Şans Kapıyı Kırınca - Ferhan Şensoy...

1|1
    0|0
  • Zürafalarda en zor geçen hastalık boyun tutulmasıdır :/

1|0
    0|0
  • Mesela mahkeme kararıyla yasaklanan Emanuella erotik film serilerinin Yargıtay' da bozulması için bilirkişi görevinde bulunan kişi Cemal Süreya..Başarılıda olmuştur..

1|0
    0|0
  • tv radyo ricever vb aletlerinizin kumandasının önündeki ışıgı görmek istiyorsanız cep telefonunuzun kamerasını açarak kumandayı bu kameraya dogru cevırıp dugmelerıne basın ancak o zaman kumandanın lambasından çıkan ışıgı gözle görebılırsiniz :)

1|0
    0|0
  • pamuk gibi görunen bulutların aslında 300 bin ton olduğunu biliyormuydunuz ?

1|1
    0|0
  • Ayağına terlik giyip elektrik prizine dokunursan çarpmaz sadece saçların havalanır :) şaka lan şaka denemeyin sakın

1|0
    0|0
  • Bizim can baydarla takılıyordum bu gün aydında vuzi diye biriyle mesajlaşıyordu canım cicimli kim ki o bro dedim yalan dünyanın eylemi vee vasfiye teyzesi olan gonca vuzlata imiş.. Hadi alın size aşk bombası..

1|0
    0|0
  • İşte size ''Vay anasını!'' dedirtecek bir bilgi. Uzay ve zaman birbirinin ayrılmaz parçasıdır. Her ikisi de, bükülebilir, katlanabilir ve uzatılıp kısaltılabilir bir yapıya sahiptir.

1|0
    0|0
  • Eşeklerin gözleri dört ayaklarını da görebilecek şekildedir :)

1|1
    0|0
  • Topuklu ayakkabınızdan topuğunuzu çıkarsak geriye ne kalır ki?

0|0
    0|0
  • sex ten sadece insanlar ve yunus balıkları zevk alır.

1|0
    0|0
    • maymunlar da varmış,belgeselde gösterdiler:)))positiondan positiona valla:)

• yok güzel kardesim bu bir arastırma bilim meselesi kac dergide okudum kac makale okudum daha adını bilmedigin maymuna uyma sen onlar hep evrim teorisinin oyunları :)

• Öpüşme sırasından yüzümüzde bulunan 30 adet kas çalışırmış.. :D

1|0
    0|0
  • Sağ elini kullanan insanlar sol elini kullananlara göre ortalama dokuz yıl daha fazla yaşıyorlar.

1|0
    0|0
    • sol elini kullananlar daha zeki ve beceriklilermiş:)kendimden biliom:)))...ahemm...

• Kereviz yerken harcanan kalori, kerevizin içindeki kaloriden daha fazladır.

1|0
    0|0
  • bir insan ortalama 2 yil ask acisi ceker en fazla. ( not:5 sene oldu unutamadim..)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayatta en hakiki mürşit ilimdir ;)

Herkes bilsede ben bunu söylerim..:)

2|3
    0|0
  • Her insan elmadan farklı bir tat alır.

1|0
    0|0
  • gelincikler tavşanları deli numarası yapıp avlıyorlar

1|0
    0|0
  • Einstein nın beynı otospi sırasında çalınmış

1|0
    0|1
Yükleniyor...