İstanbul'un en Düzgün semti hangisi Sizce?

İstanbul'a taşınacam şöyle bir semt istiyorum ne çok açık seçik giyinen tam bozulmuş bir semt nede böyle geri kafalı dedikoducu bir semt yani normal bir semt işte var aklımda bazı yerler ama sizinde Fikrinizi almak istiyorum. Cihangir mesela buda bunlardan biri fikirlerimden...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ataşehir, ben de orda oturuyorum çok memnunum

1|1
    0|0
    • Bir arkadaşımda söylemişti teşekür ederm

Kızlar Ne Diyor 3

• dedikodusuz mahelle çekilmez bir kere hem orda komşuluk yok diye dedikodu yok :D

0|0
    2|1
  • Biz zamanında paramız hangi eve yeterse diye büyüdük . Senin geri kafalı dediklerin sana ilk el uzatanlar olur , senin tam bozulmuş dediklerin ekmeğini kapına getirir . sen düzgün olda varsın herkes eğri olsun .

0|0
    0|1
    • Hanfendi geri kafalı dedigim insanları bilmiyorsun ne demek istedigimide anlamadın heralde bu yüzden boş boş konuşma bazı semtler var ögrenciyken bende oturdum sürekli olaydır sudur budur oluyor mesela örnek veriyim bir arkadasım vardı yakını bir kız arkadaşım sırf bir gün evime geldi sohbet ettik sadece diye sokaktaki o karılardan beter olan kahvedeki o amcalar bizim dedikkodumuzu yaptılar ev sahibi fırça attışu anparam var Allaha sükür ben paramla bu seyleri yaşamak istemiyorum diyorum

• İstanbul da böyle semt bulman zor. Özellikle İstanbul da insanlar uçlarda yaşıyor.

0|0
    0|0
    • Nerde bulabilirm o zaman hanfendi :)

Erkekler Ne Diyor 2

• beşiktaş kiralar biraz yüksektir ama şehrin her merkezine kolay ulaşırsın. birde burada geri kafa bulamazsın dedikodu desen herkes kendinden sorumlu derler. ama açık saçık giyinme gibi bir kritere takıldıysan seçeneklerin zaten belli fatih, alibeyköy, sütlüce halıcıoğlu, tophane ... manzarası ve mahelle dostluğu iyi ama dedikodu ve geri kafa... bişey diyemem

0|0
    0|0
    • açık seçik dedigim tabiki normaldir olacak o benm dedigim aşırı abartmış yerler var o manada beşiktaştada öyle olanlar yoktu sanırım

• teşekkürler dostum. hayatta muvaffak ol mutlu ol inşallah. haa bu arada inşallah görüşürüz falan ne demek ? tüm şair nedim, şenlik dede, nüzhetiye, adına ; nezaman gelicem dersen kol verir sana herkes. inşallah karşılaşırızda bir beşiktaş maçına götürürüz seni. ( ama stada giderken gs forması giyme olurmu :)) )

• :D eyw hacım saolasın :D Yok Beşiktaş maçına gidersem Normal tshirt ile gelirim :D Eyw herşey için :)

• kadıköy, beykoz, ataşehir

0|0
    0|0
Yükleniyor...