Ergenlerdeki Kurt Cobain sevdası?

Arkadaşlar detone bir adam bu kadar mı overrated olur allaşkına ya .s

Bi öldü diye ilah yaptılar herifi.

Bakıyorum müzikal bir deha da değil.Grunge yapıyor altı üstü.

Nedir bu adamın sırrı bilen var mı?

Güncellemeler:
2. olarak da marilyn monroe gelebilir.
link

3:53 e alarak detonenin tillahını görebilirsiniz :D

Ben bu sesle bir yerde söylesem olacakları tahmin edemiyorum .

Yani neymiş?

Mesele kendini pazarlamaktaymış...

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ergenlikten cikip insanlarin muzik zevkini elestirmekten vazgectiginde cözersin sirrini.

3|2
    1|2
  • Kör ölür badem gözlü olur demişler.

0|0
    3|0
    • Aynen aynen :D ahahah Duygularıma tercüman oldun :D Kelimeler kifayetsiz kaldı .

Tamam bu kadar abartıya gerek yok ama haklısın demek istedim sadece :))

• Senin sevmediğin bir insanı seven herkes ergen mi oluyor? Annem 50 yaşına ulaşmış kadın, Kurt Cobain'i seviyor ve şarkılarıyla yatıp kalkıyor. 50 Yaşındaki kadın ergen mi oldu şimdi? Beyin zekanı geliştirmen lazım.

1|0
    0|0
  • valla ergenken seviyodum, hala seviyorum..:D

1|0
    0|0
    • şu an aklıma geldi..: kurt un öldüğü yıl justin doğdu, bir anda her şey alt üst oldu... ibretlik bir durum..:D

• Yakışıklı ve cool..

0|0
    0|0
    • sırf bu yüzden mi yani kurt cobain sevginiz ? :D bir insan bu yüzden mi unutulmaz :S

• Fatih Sultan Mehmet ve Marilyn Monroe yakışıklıydı evet :D

• Gece 4 oluyor sen hala..

• depresif,ozenti ergen ruhuna hitap ediyor guya.intihar etti diye bas taci muamelesi goruyor.ben de sevmiyorum .ayrica yakisikli da degil.eee elde ne var ? hicbir sey ,gene 0,

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• "Mavi renk ne kadar kötü neresini beğeniyorsunuz" kadar saçma bir soru ve bakış açısı..

Depresifliğin diplerine vurmanın anlatımı ve çıktığı zamanda "tenkit" ve "protest" bir rock felsefesi ile zamane müzik piyasasını sallamanın ne demek olduğunu kavrayamayacak bir anlayış.. araştırma isteksizliği..

Müzikte herşeyin ses ve nota olmadığını kavrayamama.. Duygunun sanatın her dalının ön şartı olduğu gerçeğini görmeme...

Yeni nesil jenerasyondaki "bilinçsiz özentiliği" bir sosyolojik problem olarak algılayamayıp, dinlediği müzik ve giydiği t-shitte adı yazan adama serzeniş...

Nirvana'nın asıl dinleyicisi Kurt'un hemen hepsi 3 akor ile çalınabilecek parçaları olduğunu ve müzikal bir deha olmadığını hem söyler hem dalgasını geçer zaten..

Ama şu duyguyu yaşayamayan hissedemeyen varsa link dinlemesin zaten bu müziği..

3|1
    0|1
    • sanat bir şeyi güzel ifade edebilmeyi denir.Yoksa düz yoldan yazı yazarsın.Sanat dediğin şey estetik olur.Bana laf etmeden biraz bakmalısın bence.

• "google a yazayım?" anladım tamam.. ben de müzikten anlayan birisi çıktı iki satır tartışacagız diyordum.. ben anladım anlayacagımı.. bu arada o 3:53 'te kini bir dinleyeyim dedim dinlemez olaydım.. Oradakini detone olarak ifade ediyorsan brutal diye bir şeyi hiç dinleme.. Hatta slow rock tan başka bir şeye pek bulaşma bence:) her neyse..

• böyle saçma bir savunmayla brutal a kapak atmak olur mu ya?

bir şey demiyorum sana

• Sadece ergenler değil yaşı büyük olan hayranlarıda var Bknz ; Ben

Neden mi Kurt ?

Çünkü insanlara hayat dersi veriyor adeta, asla vazgeçmemeyi öğretiyor ölmeden öncede gayet popülerdi ki düşün artık öldüğü halde bu kadar popüler ya yaşasaydı ?

Ve de bence biraz hayatını araştırıp şarkı sözlerindeki anlamları okuyup bir daha düşünmelisin dostum

1|1
    1|1
    • Hep bir depresif ergen tavırlar.Nasıl sizi etkiliyor anlamıyorum cidden.

• ya tamam kardeş bir şey yazma sus allah aşkına körtünde kobeyninde senin olsun

• ... *Değişik*

• Farkettimde bir ara bayağı dinliyomuşum Nirvana.Şimdi kırk yılda bir aklıma gelirse açıp dinler olmuşum.Hakikaten 18den sonra geçiyomuş.

0|0
    0|0

• Çoban:/

0|0
    0|0
  • şimdi yağmur gibi yağmaya başlar kızlar :D yandın

0|0
    0|0
Yükleniyor...