Tatil yapmak için nereyi seçerdiniz?

zevkinize hayran oluyum lütfen :D abuk sabuk yerler söylemeyin!

Güncellemeler:
tamam arkadaşlar saol'un buldum ben :) Royal Adam & Eve Hotels - belek

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• Balıkesir / Akçay'a gelmeyin la artık :( 10 plakalı bir yerde araçların %80'i 34 numaralı plaka... Buranın yerlisiyim ama adam benden daha da haklı usta bişey olduğunda. O değil bir de bugün bayramdı dimi? Herkes denize giriyordu biz bayramlaşırken.

Adamların aralarında geçen konuşmaya bakınız. Bayramdan kaçtıkları o kadar belli ki;

-O değilde 9-10 sene sonra bayram kışa denk gelecek kaçamayacağız.

+Aynen. Zorunlu olacağız ellerini öpmeye...

Bu nasıl bir düşüncedir ya? Akçay'a gelmeyin kardeşim. Evet çok güzel bir yer. Bir yanı deniz, bir yanı kaz dağları. Ama eğer saygı duymayacaksanız hiç gelmeyin. Bütün ramazan boyunca adamlar yedi içti dışarıda. Oruçlu insanlar mı varmış? Umurlarında değildi. Ben neyleyeyim böyle "Medeniyet"i...

Öncelikle bana bunu yazma fırsatı veren sorana çok teşekkür ediyorum, içimi döktüm. Ege sahillerinde şu anda hep durum aynı. Birde mangal yapıp söndürmeyenler ormanları yakanlar var. Bütün bunları bile bile Ege sahillerini asla tercih etmezdim. Ben nereyi tercih etmeyeceğimi söyledim. Size kalmıştır kalanı... :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 13

• Kimsenin beni tanımadığı,kimsenin önceki hayatına göre yadırgamadığı küçük bir kasabada olsa yeter bana.

0|0
    1|0
  • Ukrayna yı seçmiştim yeni geldim olur mu?

0|0
    1|0
    • Türkiye'de olması lazım 4 gün tatil yapabilicem

• İyi de soruda bunu belirtsene kardeşim alla alla. Bize soruyorsun bizde yurtdışı söylüyoruz. Hangi şehirde yaşıyorsun?

• ölüdeniz mesela

0|0
    0|0
  • north karolayna

0|0
    1|0
  • Bodrum, Bitez

0|0
    1|0
  • genelde ege bölgesi seçiyorum

0|0
    1|0
  • didim... 3 senedır gıdıyorum hem guzel bır sahılı var hem denızı temız hemde uygun

0|0
    1|0
  • Antalya manavgat

0|0
    1|0
  • balıkkesir oçaklarköyü güzel bir yer

0|0
    1|0
  • muş

0|0
    1|0
  • Evdeyim mutluyum 1967 votka aldım hergün bir bardak sek içip kendime işkence ediyorum.

0|0
    1|0
  • bodrum gumbet...

0|0
    1|0
  • ada pazarı kıyısaray

0|0
    1|0
    • tatil yapmak icin sakin ve guzel manzarali biyer olsun yeter

-tabiikide deniz de olmali

-ama asil tatil yeri cennetdir orada yalniz oldugumuzde gide biliriz

Yükleniyor...