Aklımda kalan bir sahne, bilinmeyen bir film...

tür ( korku-gerilim)

aklımda kalan bir sahne, bilinmeyen bir film... geri kalan sahneleri filmin ismini bularak tamamlayana 100bin lira ödül ... koyamıyorum ama ciddiyetle verilen her bi cevaba + puan verebilirim...

tam olarak hatırlayamıyorum ama aklımda olan en belirgin sahne filmin sonu :)

hani iki tarafı ağaçlı dağlı falan yollar vardır özellikle şehir dışına giderken az arabaların geçtiği yollardandır bu arabalar hiç durmaz düm düz yola devam eder işte bu yolu dusunun yesillikli olan kenarda kalan taşlı kayalı yerde demir parmaklıklar var sankibir magaranın kücücük penceresini demir kafesle kapamışlar gibi tamam mı ... dışardan görünüş bu.

içeri girince de olaylar şoyle gelişiyor bir kadın var her nedense yolu yer altına dusuyor sonra ( her korku filminde oldugu gibi bir kaç karakter var ve bişekilde ölüyorlar) bahsi gecen kadına ve diger karakterlere zarar veren kişiler aslında yolu bi sekilde yer altına dusen sonra mutasyona ugrayan ya da akıl hastası olan bir kaç çocuktan ibaret. en sonunda bu kadın yer altından gun ısıgına cıkan yolu buluyor film sonunda acayip rahatlıyoruz kurtuldu diye ve kamera yukarda bahsettigim yolu gosteriyor kadın meger ışğıga umutla yururken o magara cıkısında parmaklıkların oldugunu goruyor ve omuz bolgesi kadar yukseklikte olan pencereden kolunu sallayıp arabalara sesleniyor ama o an hepimiz bliyoruz ki malesef kadını goren farkeden duyan kimse olmayacak ve o kücük cocuklara diger karakterler gibi kurban olacak

evet film bukadar sonuna kadar sabırla okuyan arkadaslara tesekkur eder saglık sıhhat afiyet diler büyük umutlarla izleyen hatırlayan ve film ismi verenleri beklerim

sevgiler.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Mutasyona uğrayan falan böyle korku kapanı diye bir film vardı ama böyle bir sahne hatırlamıyorum sanırım bile bilemedim

1|0
    0|0
    • du bakim olabilir mi tesekkurler.

• flimin adı budur Wrong Turn 2

• yazılan cevaplardan en cok wrong turn 2 geldi bi de ONLAR filminin sahnelerinden biri bakınız : link uyuyor ben yarın gun icinde her ikisinide izleyecegim artık bakalım artık arasdıgım degilse bile yeni filmler ogrenmiş olurum bu sayede.

Erkekler Ne Diyor 10

• Korku Kapanı serisi ve Tepenin Gözleri serisi filmleri, bahsettiğiniz kurguya sahip ama tam olarak iki serinin de hangi filmi bilemedim...

1|0
    0|0
    • tepenin gozlerini cok iyi biliyorum diger serilerini de izlemiştim korku kapanının da ilkini izlemitim simdi diger serilere fotolara baktım ı ıh degil ...

• gece gece, uykulu uykulu yusuf attım lan. niye bu kadar tırsağım :(

1|0
    0|0
  • bu filmin adı ONLAR.anlattığın son sahne bu filmdeydi

1|0
    0|0
    • googledan gorsellere baktım simdi link hakkaten sahne bunun aynısıydı inşallah film budur yaa konusunu bile hatırlamıyorum konusunu okudum da hic bir cagrısım yapmadı sadece cocuklar yer altı ve yuklediim goruntu hafızamda :) tesekkurler sanırım cok yaklastık

• umarım bu filmdir iyi seyirler

• siz bu flimi diyorsunuz Wrong Turn 2

1|0
    0|0
  • şurdan bulabilirsin eğerki flimin resimlerini hatırlıyorsan korkusitesi.com

1|0
    0|0
  • filim güzele benziyor izlemedim ama arıyorum şuan:)

1|0
    0|0
  • Wrong Turn serisinden biri :) link

1|0
    0|0
    • hafız normal mi benim bu kadar tırsak olmam. okurken bile ürperti geldi etrafa bakındım hızlıca

• Normal hafız, inan ben de korktum ama şu kız milleti korkmuyor ya, korku filmlerine bayılıyorlar ya; anlamıyorum, anlayamıyorum...

• Noktalama işaretleri kullanmadığın için yazını yarısında bırakmak zorunda kaldım. İşkence gördüm diyebilirim. Yarısını da yarım anladım bir sonuca varamadım.

0|0
    0|0
  • Korku filimi izlemediğimden bilemiyeceğim şekerim...kih..kih..kih..

0|0
    0|0
  • salgın olabilirmi bu film

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• rüya olmasın bu? :))))

0|1
    1|0
  • Bilemedim ki hangi film...

1|0
    0|0