Internet üzerinden kitap alımı?

Arkadaşlar hem uygun hemde güvenilir olarak gördüğünüz kitap aldığınız siteler var mı?

Ben idefix den aldım bir kaç kez ...

Güncellemeler:
ilginiz için teşekkürler +1

sorun yaşadığınız bir iste varsa diye öğrenmek istedim aynı şeylerle karşılaşmamak için.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• d&r hariç her yerden alırım d&r ıyı vuruyo mıllete bide övüyolar orayı hıc anlamıyom:D

1|0
    0|0
    • D&R nin çok güzel kampanyaları oluyor onun dışında evet diğerlerine göre biraz fazla..

• sorulmaz onlara:)en iyisi korsan.Ülke kitap okumuyo die bagırp cagırıyolar ögrencı adam nasl versn 90 sayflk kıtaba 25 tl:D o yuzden d&r'a hayırrrrr:d

• =))

Erkekler Ne Diyor 8

• d&r ve kitapyurdu var aklıma gelen. bende idefixe güvenirim.

1|0
    0|0
  • ben birkaç sefer idefix'ten almıştım. hızlı temin etmişlerdi. sorun çıkmamıştı. bunun dışında kitapyurdu iyi olabilir. diğerlerine gerek yok.

1|0
    0|0
  • çok egzem bir durm olmadıkça olma hatalı kitap çookkk

1|0
    0|0
  • idefix de kapıda ödeme var mı ?

1|0
    0|0
    • Benim bildğim yok ama sitesinden bakabilirsiniz. Ama kapıda ödemeye fark koyuyorlar diye biliyorum. Yenisayfa.com da kapıda ödeme seçeneği var 4 TL farkla.

• Teşekkür ederim inceliyorum şimdi

• d&r ve hepsi burada dan aldım tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • ben kitapyurdundan bikaç kere alışveriş yaptım 3 gün sonra kapıma geldi kitap iyiydi

1|0
    0|0
  • idefix en ucuzu galiba hep ordan alıyorum bende kitapyurdundan aldım 3-4 defa onun dışında

1|0
    0|0
  • internet üzerinden çcuk yapan var! sen kitap diyorsun

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...