Aslında herşeye sahibim ama...

Selam Arkadaşlar.

Aslında herşeye sahibim, 24 yaşındayım, güzel bir ilişkideyim, ehliyet araba vs. herşey var allaha şükür, ama yinede 16 yaşımdaki zamanımı özlüyorum. geceleri bağzen aklıma geliyor eski zamanım, açıyorum damar bir şarkı ve başlıyorum ağlamaya...hepsi, eski zamanımı özlediğim için. aslında şimdi herşeye sahipken, insan neden, o dönemleri özler? o dönem hiç bişeye sahip değildim, ama yinede 16 yaşıma geri dönme için tüm herşeyimi feda ederm..ben i çok abartıyorum yoksa aramızda ayn duyguları paylaşan arkadaşlar varmı?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 16 yaş ergenliğin tavan zamanıdır belliki o dönemdeki duygularını yoğun yaşamıssın bu güzel.Ancak geçmişi hedefleyen birey geleceğini kaybeder.Siz siz olun asla hata yapsanız dahi ne yerinizde sayın nede geriye dönüp bakın.

0|0
    0|0
    • bu düşünceden nasıl kurtulabilirim? geleceğe bakış açımı engellediğini hissetmekteym

• Geçmişteki yani aklınızda en çok kalan güzel anılarınızı tek tek not edin.Baktınız artık aklınıza artık gelmemeye başladı.İşte o zaman sıra bu anıların daha güzellerini yaşamak için kolları sıvamak.

• Yorum icin tsk, bunu mutlaka deneyecegim.

• ne yaşadın 16 yasında ?

0|0
    0|0
    • Arkadaslarla, cok güzel zaman gecirdik.. 16 yasimda belki pek biseye sahip degildim, ama mutlu, huzurlu ve stressiz bir dönemim vardi. Arkadaslarla hep disari gider istedigimizi yapardik, hayattan keyif aliyorduk..

Yükleniyor...